“Polecam”

Latem Bar & Restauracja
Nr 95 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Kelnerka Kasia jest super. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce. Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść i ceni sobie profesjonalne podejście do klienta.

Dziękujemy, Sebastian B

Zrecenzowano 3 września 2019

Pyszne jedzenie, świetnie doprawione i podane. Polecam też obsługę, naprawdę amerykański standard. Wszyscy kelnerzy traktują klienta z szacunkiem, moją faworytką jest natomiasta Pani Kasia. Gorąco pozdrawiam!

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, niesamowite drinki a na dodatek fantastyczna obsluga zwlaszcza Pan Rafal! Polecam wszytskim!

Dziękujemy, Smakosz18
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja! Polecam, na pewno wrócimy tam z rodzina. Obsługa bardzo sprawna. Polecam szczególnie kelnera pana Rafała!!

Dziękujemy, Marinakowal
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce żeby odpocząć po spacerze na Starym Mieście. Bardzo dobre drinki i genialny łosoś w sosie Jacka - palce lizać. Będę wracał :) Pozdrowienia też dla naszego kelnera Rafała, który świetnie doradził z wyborem dań. 5 gwiazdek

Dziękujemy, Mistrzem

Latem Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Latem Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!