“Super obsługa”

Latem Bar & Restauracja
Nr 89 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 3 września 2019

Pyszne jedzenie, świetnie doprawione i podane. Polecam też obsługę, naprawdę amerykański standard. Wszyscy kelnerzy traktują klienta z szacunkiem, moją faworytką jest natomiasta Pani Kasia. Gorąco pozdrawiam!

Dziękujemy, Paulina B

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, niesamowite drinki a na dodatek fantastyczna obsluga zwlaszcza Pan Rafal! Polecam wszytskim!

Dziękujemy, Smakosz18
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja! Polecam, na pewno wrócimy tam z rodzina. Obsługa bardzo sprawna. Polecam szczególnie kelnera pana Rafała!!

Dziękujemy, Marinakowal
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce żeby odpocząć po spacerze na Starym Mieście. Bardzo dobre drinki i genialny łosoś w sosie Jacka - palce lizać. Będę wracał :) Pozdrowienia też dla naszego kelnera Rafała, który świetnie doradził z wyborem dań. 5 gwiazdek

Dziękujemy, Mistrzem
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno mi jak i znajomym bardzo smakowały potrawy, które zamówiliśmy. Obsługa była bardzo miła. Miejsce i wystrój restauracji niezwykle klimatyczne. Wraz ze znajomymi byliśmy tutaj po raz pierwszy i wszyscy potwierdzili moją opinię na temat potraw i klimatu restauracji :) Atmosfera była super, pobyt umilała nam pogoda :) Pani Kasia, nasza kelnerka, która nas obsługiwała był bardzo kontaktowa i zaangażowana w swoją pracę. Dziękujemy za mile spędzony czas :) Z czystym sumieniem mogę polecić restaurację zarówno na wyjścia rodzinne, służbowe, czy ze znajomymi. Na pewno jeszcze tu wrócimy :)

Dziękujemy, PiotrK1571

Latem Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Latem Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!