“Niezapomniane wrażenia :) ”

Latem Bar & Restauracja
Nr 235 wśród 3 465 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiłam do tego przytulnego miejsca na początku kwietnia tego roku i powiem tak - od tamtej pory wracam tutaj regularnie ! Przepyszne jedzenie , szeroki zakres win oraz innych alkoholi oraz obsługa na najwyższym poziomie ! Fantastyczna atmosfera zarówno w restauracji jak i na cudownym , bardzo zadbanym ogródku ! Polecam wszystkim serdecznie , zwłaszcza zrazy z jelenia - niebo w gębie ! ❤️

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, katewozniacky

Zrecenzowano 13 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam ostatnio z moim facetem na kolacji w tej restauracji. Zupełnie przypadkiem weszliśmy tam spacerując po starym mieście. Mój chłopak zamówił jelenia, ja natomiast steka medium rare. Mówiąc szczerze jestem totalnie zachwycona. Bywam mocno wybredna odnośnie akurat tego dania i chyba jeszcze żadna restauracja w której byłam nie zbliżyła się do ideału dla moich kubków smakowych jak właśnie 'latem'. Smak tego wyśmienitego dania, podkreślało włoskie czerwone wino dobrane przez kelnera. Odnośnie jelenia wypowiadać sie nie będę. Mój facet coś tam brzdąkał o tym ze smaczne, ale reakcja moich kubków smakowych kompletnie pozbawiła mnie innych zmysłów. Podsumowując obsługa genialna, jedzenie jeszcze lepsze. Polecam całym sercem i z pełną odpowiedzialnością!

2  Dziękujemy, Gabyy G
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wstapilismy do ogrodka na rynku
Ladnie oświetlony
Ostatni gosc 2230 w niedziele
Ceny napojow wysokie
Mala kola 10 pln
Herbata zielona 15
Plus co budzi zdziwienie 4 zl za usluge gastronomiczna przy zamowieniu samych napojow

Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W dniu dzisiejszym odwiedziłem restauracje Latem. Zaprosił nas miły starszy pan. Na początku nie pewnie weszliśmy na ogródek restauracyjny. Trochę nas przestraszył piękny wygląd ogróda. Myśleliśmy że ceny mogą być z kosmosu. Po chwili przywitała nas uśmiechnięta kelnerka. Wskazano nam stolik przez Panią menager i podano karty. Ceny jak na rynek starego miasta bardzo przystępne. Nie zjedliśmy przystawek. Odrazu zamówiliśmy dania główne. Zamówiliśmy łososia i gicz, które nam polecono. Były przepyszne i pięknie podane. Wypilismy butelkę białego wina z Nowej Zelandii, które również nam polecono. Lody z gorącymi malinami, które wzięliśmy, to po prostu strzał w dziesiątkę. Dzieki, do zobaczenie ❤️

1  Dziękujemy, mateuszs762
Zrecenzowano 6 lutego 2018

Bardzo kameralne miejsce z klimatycznym widokiem na staromiejskie podwórko, bardzo dobra muzyka, świetne koktajle... i bardzo kompetentna obsługa wiedząca jak sprawić aby gość czuł się jak w domu. Bardzo polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, jaroslawjarmo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Romantyczna R, Manager, Latem Bar & RestauracjaOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2018

Bardzo miło czytać tak miłą opinie o naszej restauracji. Cieszymy się że udało nam się spełnić wasze oczekiwania.
Zapraszamy ponownie

Latem Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Latem Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!