Warszawa
Pozytywnie!

Bardzo miłe zakończenie babskiego wieczoru przy rewelacyjnych, oryginalnych drinkach. Świetna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ania W
Warszawa
Polecammmmm

Zrecenzowano: 8 września 2019
Agnieszka P

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zeszły piątek mieliśmy ogromną przyjemność spędzić w barze kita koguta.Miejsce bardzo charakterystyczne i warte odwiedzenia.Barmani są mistrzami w tym co robią.Drinki wyglądają super smakują równie dobrze.Warto przyjść dla klimatu, cudnej obsługi i niezwykłych doznań smakowych.Oby tak dalej

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę za drogo...
Ale za to Świetny klimatyczny bar, świetna obsługa , świetne drinki. Dostałem to co chcialem;) dlatego nota 5 jak najbardziej

Dziękujemy, kubakubamaciejewski
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce z profesjonalną obsługą i dobrymi koktajlami.
Warto tutaj wpaść na drinka ze znajomymi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Byliśmy na World Class Cocktail Festival, bardzo nam się podobało, pyszne drinki, fachowa obsługa, fajna muza, plus za gratisową wodę i popcorn! Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, bubcio
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Po nieudanej degustacji w lokalu kilka kroków dalej, spragnieni dobrych drinków zawędrowaliśmy do Kity Koguta. Proszę Państwa, tak ma wyglądać obsługa klienta, nawet jeśli jest szablonowa i oklepana na amerykańskich standardach. Full profeska, bez nadęcia, nikt nie gada o porzeczkach które rosną tuż za płotem a z nich jest robiony sok albo piance z jarmużu...Ceny no cóż...za nałóg się płaci. Polecam, super miejscówka na sobotni wieczór a dla obsługi wielkie całusy:)))

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Justyna S