“Włosko-polska kuchnia”
Arabella Pizza — recenzja

Arabella Pizza
Zamów online
Nr 2 095 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania niezgodne z oczekiwaniami. Liczyliśmy na włoska kuchnię, a była polska i do tego ciężka. Pierożki wyraźnie przesolone. Tatar wyglądał ładnie i efektownie niestety smakował oleiście.

Dziękujemy, karolp458

Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna, składniki świeże, cena przystępna aczkowiek niczym nie zaskakuje. W menu są typowe "smaki" niczym nie wyróżniające się ja tle innych pizzerii czy "sieciówek". To ze nie jest to pizza która ma restauracje w każdym mieście nie znaczy ze jest niedobra! Arabella jest dobrą pizza jednak za podobna cenę jest kilka miejsc gdzie można zjeść coś bardziej Wow. Mimo wszystko bardziej polecam Arabelle niż pizzę z "sieciówek".

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Q1446TNmartad
Zrecenzowano 21 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

W porze obiadowej - 4 osoby przy stolikach. Zamówiłyśmy kurczaka i carbonarę.
Porcja mięsa całkiem spora, ziemniaków jak na lekarstwo.
Makaron rozczarował - sos nijaki, zamiast boczku czy włoskiej szynki - zwykła szynka średniej jakości.

Na kelnerkę czekałyśmy ponad 15 minut.

Najgorsze jednak było to, że po wyjściu przez cały dzień czułam na sobie zapach kuchni!

Jednorazowe wyjście.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, ALIAlicja
Zrecenzowano 16 lipca 2016

słabe makarony, pizza ok. Makarony pływały w sosie, w sosie całe kawały gorgonzoli, zamówiony domowy makaron okazał się pomyłką-grube trudne do zjedzenia, ze względu na wielkość, kluchy :/
a miały być wstążki tagiatelle.
pizza ok, wypiekana na miejscu, mogłaby byc lepiej doprawiona.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, StefkaKonewka
Zrecenzowano 19 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony czas podczas piątkowego karaoke. Bardzo dobra pizza . Jedyny minus to temperatura w lokalu - lokal jest mały i od pieca do pizzy jest bardzo gorąco a klimatyzacja wyłączona...

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Mateusz M

Arabella Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Arabella Pizza? Podziel się wrażeniami!