Warszawa

“Impreza rodzinna”
Restauracja Galeon — recenzja

Restauracja Galeon
Nr 604 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Zdecydowanie. Ważna rodzinna impreza i wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa mega :) Szef może być dumny z zespołu :) Dziękujemy ;)

Dziękujemy, magyr2015

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła. Jedzenie jest podawane bardzo szybko i wygląda na świeże.Smakuje dobrze ale jadłem dużo lepsze rzeczy więc bez szaleństw Wystrój ciekawy i przyjemny. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wojtekv40
Zrecenzowano 4 marca 2019

Trafiliśmy do Galeonu na rodzinny, niedzielny obiad. Pierwsze miłe zaskoczenie to przyjemne wnętrze, mimo iż z zewnątrz knajpa wygląda niewyględnie. Drugie to 20% promocja na dania z karty przy niedzieli. Tym samym udało się nam zjeść całkiem smaczny posiłek w bardzo przyzwoitej cenie. Może mimo zapewnień nie dostałam najlepszej zupy rybnej, ale całkiem dobrą. Placki ziemniaczane i makarony smakowały, a już lody raffaello - poezja! Obsługa bardzo sympatyczna i mimo dużego obłożenia dawała radę.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna, klimatyczna knajpka. Wystrój przypomina faktycznie wnętrze galeonu. Miła obsługa. Jedzenie smaczne i szeroka gama wyboru. Przyjemna muzyka dla każdego. Tak więc polecam zarówno na imprezę, jak na wypad wyłącznie konsumpcyjny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jacek L
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze - jak kto lubi
Obsługa - sympatyczna
Kuchnia - litości. Smaczniej i na pewno taniej jest w każdym barze mlecznym w tym kraju. Piękne nazwy dań w karcie "Polędwica z dorsza na blanszowanym szpinaku...." czyli w umytym ciepłą wodą. Jeśli nie znasz uczucia rozczarowania to warto odwiedzić tą krypę bo kucharz jest z nieudanego abordażu.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 475piotrt

Restauracja Galeon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Galeon? Podziel się wrażeniami!