“Kolacja rocznicowa”

Kieliszki na Próżnej
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 390 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kieliszki na Próżnej wine kitchen - miejsce, w którym poszukujemy idealnej równowagi między tym, co w kieliszku, a tym, co na talerzu. Zbudowane w oparciu o doświadczenie zespołu stojącego za Butchery&Wine oraz Brasserie Warszawską oraz jednego z najlepszych polskich sommelierów, Pawła Demianiuka.

Miejsce przyjemne i klimatyczne. Na wejsciu cała sciana kieliszkow do wina robi wrażenie. Duzy wybór win a przy tym obsługa zna swoj fach i potrafi doradzić.
Jedzenie ladnie podane chociaz fajerwerkow nie bylo. Za to niesamowicie smaczne, aromatyczne i ciekawe. Ceny wysokie ale warto. Chętnie powtórnie odwiedzimy.

Dziękujemy, wr_blewskif

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niestety na próżno, czyli bez oczekiwanego efektu (za definicją słownikową).
Po rekomendacjach spodziewaliśmy się wysokiej jakości kuchni oraz nowoczesnej, dobrej obsługi. Niestety, obsługa zachowywała się wręcz niechętnie, a jedzenie zdecydowanie za drogie jak na tą jakość. Zjedliśmy dwa dania i wymieniliśmy się w połowie, żeby sprawdzić czy rzeczywiście kotlet schabowy z kością jest aż tak niedoprawiony, że chyba w wcale... no i był. Sytuację trochę ratował kurczak, ale jak na takie proste dania, oba były zdecydowanie za drogie. Do tego jeszcze mało pomocna postawa obsługi wobec dziecka - mało kreatywne, znów, niemal niechętne, podgrzewanie jedzenia na rocznego dziecka... Niestety nie możemy tego lokalu polecić. Może mieli zły dzień... ale taki właśnie zapamiętamy z wizyty w Kieliszkach na Próżnej.

Dziękujemy, ethmar
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niezmiennie Kieliszki to jedna z moich ulubionych restauracji w Warszawie.
Pyszne jedzenie i fajna obsługa a do tego super selekcja win.
Czego chcieć więcej.
Polecam!!!

1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralna mała restauracja w centrum Warszawy. Bardzo dobre jedzenie, ale bez zachwytu. Wina na kieliszki w bardzo dużym i dobrym wyborze. Szkoda że kelnerzy nie są zainteresowani gośćmi tylko sobą, a wiele jeszcze jest do poprawy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maciejm534
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Filip S, Kierownik, Kieliszki na PróżnejOdpowiedź udzielona 29 marca 2019

Szanowny maciejm534,

Cieszę się, że Panu smakowało. Dzisiaj osobiście odpowiadałem za serwis w restauracji i proszę mi uwierzyć, że wszyscy Goście byli bardzo zadbani. Doglądałem każdy stolik. Szkoda, że nie poprosił Pan managera do stolika, chętnie bym Pana wysłuchał. Jeśli miałby Pan ochotę ze mną porozmawiać proszę o maila na info@kielieszkinaproznej.pl.

Z poważaniem,
Filip Szaciłowski
General manager

Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji Kieliszki na Próżnej nie znalazłam się przypadkiem. Byłam tu już w ubiegłym roku z przyjaciółkami i wówczas zachwyciło mnie polskie menu z twistem oraz fantastyczna kelnerka, która dobierała nam najlepsze wina do kolejnych dań. Wróciłam do Kieliszków ponownie z nadzieją na najlepszy tatar jaki do tej pory jadłam i pyszna perliczkę. To co dostałam to pijany/ skacowany kelner, który bełkotał, przez 30 minut mimo 3 próśb nie był w stanie nam przynieść butelki wody, nie przyniosl nam soli i pieprzu do mięsa które zamówiliśmy, a na koniec stwierdził ze sobie przysiadzie przy stoliku obok bo musi sobie odpocząć!!! Wodę w końcu wzięłam sobie sama. Jedzenie no cóż bez przypraw ani tatar ani stek szału nie robił. Reszta trzeba to oddać kucharzowi dobra ale biorąc pod uwagę ile pieniędzy zapłaciliśmy za obiad i fakt, ze zabraliśmy na niego przyjaciela który był pierwszy raz w Polsce i chcieliśmy mu pokazać czym jest polska gościnność, kuchnia i jak wiele wspaniałych rzeczy można u nas robić....powinnam zarządać zwrotu pieniędzy! Ocenę średni daje tylko wyłącznie z uwagi na kucharzy, którzy się napracowali.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MartaG1982

Kieliszki na Próżnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kieliszki na Próżnej? Podziel się wrażeniami!