“Bardzo sprawna i szybka obsługa”

N31restaurant&bar by Robert Sowa
Nr 2 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: N31 restaurant&bar to autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy. Podstawą są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób. Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką przygotowuje się tutaj dania. Klimat restauracji tworzą specjalnie zaaranżowane wnętrza i modne dodatki, a stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamują charakter nowoczesnego miejsca. Współpraca z najlepszymi dostawcami, a także otwarta kuchnia podkreśla bliski kontakt z każdym gościem. Położenie restauracji w samym centrum Warszawy, w otoczeniu hoteli i z widokiem na symbol stolicy, jakim niewątpliwie jest Pałac Kultury, są doskonałą wizytówką i zaproszeniem do odwiedzenia tego przepełnionego smakami miejsca
Zrecenzowano 12 września 2019

Restauracja nie należąca do tanich,ale wiedzieliśmy gdzie idziemy.
Bardzo inne wnętrze niż w dotychczasowych restauracjach,które odwiedziliśmy z mężem.
Bardzo sprawna i szybka obsługa.
Pyszna kuchnia w innej formie podana,ale bardzo ciekawe inne smaki.
Miło i sympatycznie pomimo,że drogo.

Dziękujemy, AHolubowicz

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety wybrałem się tu po obiedzie, lecz karta deserów zachwyciła, mały, lecz konkretny wybór. Do tego wina bezalkoholowe i różnego rodzaju koktajle przyciągnęły mój wzrok na menu na dłuższą chwilę. Profesjonalna i miła obsługa, mały ruch o godzinie 13 w tygodniu. Polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś nowego w miejscu zdecydowanie innym niż reszta!

1  Dziękujemy, n4rkis
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Potrawy bardzo dokładnie zaplanowane, kompozycja smakowa pobudzająca do poszukiwań kulinarnych. Wszystko za niewygórowaną cenę

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, andrzej_bury_pl
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia, obsługa bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie, tak samo jak potrawy. Ceny wysokie, ale za jakość się płaci;) jedynym minusem niestety było to, ze przy składaniu rezerwacji 2 tygodnie wcześniej nikt nas nie uprzedził, ze stoliki są rezerwowane na pewien okres czasu. Nie jestesmy z Warszawy, wiec nie bywamy regularnie w tamtejszych restauracjach, w Bydgoszczy po prostu się z tym nie spotkaliśmy.
Może mieli tez taki dzień... nie wiem. W każdym bądź razie zostaliśmy o tym poinformowani dopiero jak przyszliśmy na miejsce. Całe szczescie nasze spotkanie nie wymagało od nas wielogodzinnych rozmów, wiec poszlismy na drinka juz w inne miejsce;)
Polecam to miejsce na każda okazje, zwłaszcza dla osób ceniących sobie dobrą kuchnie;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma jak u Sowy. Finezyjne ciacho zasmakować i wyborną kawą się radować. Torcik bezowy kupić i już cały dzień się nie smucić.

Dziękujemy, OBOLCADYK

N31restaurant&bar by Robert Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w N31restaurant&bar by Robert Sowa? Podziel się wrażeniami!