“Okazała oranżeria”
Restauracja Dom Polski - Belwederska — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Dom Polski - Belwederska
Opis: Nasza druga restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.
Zrecenzowano 12 września 2019

Całkowicie inne miejsce niż te odwiedzone wcześniej.
My się zatrzymaliśmy na takim etapie,że była tu inna restauracja.
Nie będziemy jej oceniać,tylko tę restaurację.
Bardzo wielka oranżeria i ciekawa polska kuchnia.
Mnóstwo kwiatów i piękny ogród.
To była5 restauracja na naszej liście podczas pobytu.
Miła i sprawna obsługa.

1  Dziękujemy, AHolubowicz

Zrecenzowano 10 września 2019

Dzięki bardzo pomocnej obsłudze udało nam się zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne w ostatnich dniach sierpnia. Jesteśmy, tak jak i wszyscy goście, zachwyceni zarówno samą restauracją, jej lokalizacją, wystrojem i domowym klimatem w niej panującym, jak również serwowanymi wykwintnymi smakami. Zarówno przystawki, jak i dania główne, sposób ich podania oraz wybór proponowanych trunków zdecydowanie uważamy za przewyższające jakością i smakiem tzw. standardy warszawskie. Polecamy w szczególności sarninkę a nasza Babcia - specjalistka od pierogów z długim stażem - o dziwo! pierogi! Z każdym farszem. Mamy nadzieję i plany odwiedzić to wspaniałe miejsce jeszcze nie raz. Specjalne podziękowania dla managera, Pana Damiana, który służył mądrą radą i pomógł nam wszystko zorganizować.

2  Dziękujemy, Maksymilian K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w wyjątkowym miejscu.
Wnętrze restauracji pozwala zapomnieć o warszawskim zgiełku, a smaki przypominają domowe jedzenie. (Rosół skradł moje serce). :)
Obsługa jest przemiła.
Wiem, że wrócę nie raz.

1  Dziękujemy, IwiIwi
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przed spacerkiem w Łazienkach lekki obiadek, dobry na ciepły dzień chłodnik oraz gołąbki w młodej kapuście z cielęciną, palce lizać. Ale całość wieńczyła doskonała obsługa kelnerska, przemiła i kompetentna. Pysznie, rozsądnie cenowo i miło, czegoż więcej trzeba ...

1  Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na najwyższym poziomie, w tych czasach rzadko spotykana. Jedzenie bardzo dobre, dostosowane do naszych uwag. Wrócimy

1  Dziękujemy, Yvon1606

Restauracja Dom Polski - Belwederska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych