“Wyjątkowe miejsce na wyjątkowy dzień”
Restauracja Dom Polski - Belwederska — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Dom Polski - Belwederska
Opis: Nasza druga restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.
Zrecenzowano 10 września 2019

Dzięki bardzo pomocnej obsłudze udało nam się zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne w ostatnich dniach sierpnia. Jesteśmy, tak jak i wszyscy goście, zachwyceni zarówno samą restauracją, jej lokalizacją, wystrojem i domowym klimatem w niej panującym, jak również serwowanymi wykwintnymi smakami. Zarówno przystawki, jak i dania główne, sposób ich podania oraz wybór proponowanych trunków zdecydowanie uważamy za przewyższające jakością i smakiem tzw. standardy warszawskie. Polecamy w szczególności sarninkę a nasza Babcia - specjalistka od pierogów z długim stażem - o dziwo! pierogi! Z każdym farszem. Mamy nadzieję i plany odwiedzić to wspaniałe miejsce jeszcze nie raz. Specjalne podziękowania dla managera, Pana Damiana, który służył mądrą radą i pomógł nam wszystko zorganizować.

2  Dziękujemy, Maksymilian K

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w wyjątkowym miejscu.
Wnętrze restauracji pozwala zapomnieć o warszawskim zgiełku, a smaki przypominają domowe jedzenie. (Rosół skradł moje serce). :)
Obsługa jest przemiła.
Wiem, że wrócę nie raz.

1  Dziękujemy, IwiIwi
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przed spacerkiem w Łazienkach lekki obiadek, dobry na ciepły dzień chłodnik oraz gołąbki w młodej kapuście z cielęciną, palce lizać. Ale całość wieńczyła doskonała obsługa kelnerska, przemiła i kompetentna. Pysznie, rozsądnie cenowo i miło, czegoż więcej trzeba ...

1  Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na najwyższym poziomie, w tych czasach rzadko spotykana. Jedzenie bardzo dobre, dostosowane do naszych uwag. Wrócimy

1  Dziękujemy, Yvon1606
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Miejsce piękne, wytworne, przepyszne desery - mega polecam. Ale uwaga na blond kelnerkę....Bezczelnie podrywała mojego faceta.....wrrr

3  Dziękujemy, witaminka2000

Restauracja Dom Polski - Belwederska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych