Warszawa

“Domowe smaki”

Restauracja Dom Polski - Belwederska
Nr 40 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Nasza druga restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w wyjątkowym miejscu.
Wnętrze restauracji pozwala zapomnieć o warszawskim zgiełku, a smaki przypominają domowe jedzenie. (Rosół skradł moje serce). :)
Obsługa jest przemiła.
Wiem, że wrócę nie raz.

1  Dziękujemy, IwiIwi

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przed spacerkiem w Łazienkach lekki obiadek, dobry na ciepły dzień chłodnik oraz gołąbki w młodej kapuście z cielęciną, palce lizać. Ale całość wieńczyła doskonała obsługa kelnerska, przemiła i kompetentna. Pysznie, rozsądnie cenowo i miło, czegoż więcej trzeba ...

1  Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na najwyższym poziomie, w tych czasach rzadko spotykana. Jedzenie bardzo dobre, dostosowane do naszych uwag. Wrócimy

1  Dziękujemy, Yvon1606
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Miejsce piękne, wytworne, przepyszne desery - mega polecam. Ale uwaga na blond kelnerkę....Bezczelnie podrywała mojego faceta.....wrrr

3  Dziękujemy, witaminka2000
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Do restauracji wybraliśmy się po spacerze w Łazienkach skąd mieliśmy kilka kroków. Przekraczając wejście restauracji z ulicy Belwederskiej wkraczamy w inny świat. Piękna zabytkowa willa z 1920 roku w otoczeniu tajemniczego ogrodu robi niesamowite wrażenie. Od progu przywitał nas uśmiechnięty personel , który był zarówno sympatyczny jak i profesjonalny. Piękny wystrój i zapach kwiatów pozwala na pełny relaks . Szczególne podziękowania dla Pani Marty i Pani Oli za super obsługę. Wszystkie dania były pięknie podane na różnych ozdobnych talerzach a całość sprawiała niesamowite wrażenie. Szczególnie w pamięć zapadła nam kaczka , która jest specjalnością restauracji , która w połączeniu z poleconym Primitivo stworzyła duet marzeń dla którego trzeba odwiedzać restauracje . Jeszcze raz dziękujmy i polecamy wszystkim. Wrócimy tu na pewno.

2  Dziękujemy, Jadwiga W

Restauracja Dom Polski - Belwederska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Dom Polski - Belwederska? Podziel się wrażeniami!