“Nastrojowo i sympatycznie”
Restauracja Lif — recenzja

Restauracja Lif
Nr 489 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019

To była kolejna rodzinna wizyta. Piątek wieczór, na werandzie, przyjemny wietrzyk od parku. Kolorowy zestaw rozmaitych wegańskich przystawek: pasztet z fasoli, kaszanka wegańska, hummus z fasoli, pikle i kiszonki. Do tego lemoniada z bazylią oraz woda truskawkowa z miętą.Dania główne: policzki z kasza manną, gołąbki z wołowiną i dzikim ryżem z migdałami, dorsz z czosnkiem niedźwiedzim na pęczaku z papryką, smakowite kapelusze pieczarkowe z orzechami. Było nas 6 osób. Kelner naprawdę pomocny, a nie natarczywy, dbał o nasze dobre samopoczucie. Rachunek łącznie z deserem wyniósł nas około 60 PLN za osobę. Ceny lunchowe są znacznie niższe. Dania naprawdę finezyjne - warto tu wracać.

1  Dziękujemy, Andrzej R

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, ponieważ jest na terenie placu zabaw to bardzo wygodnie wpaść tutaj na rodzinny obiad. Jedzenie świeże i skomponowane ze zdrowych składników. Obsługa jest przesympatyczna. Zjeść można w środku jak i na zewnątrz, oczywiście znajdziemy tutaj wszelkie udogodnienia dla dzieci.

Dziękujemy, spajderos
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre- slow food
Ładne wnętrze, bardzo miła obsługa.

Niestety bardzo głośno ponieważ w weekendy głównymi gośćmi są rodziny z dziećmi 1mc-5 lat.
Ciężko porozmawiać z powodu dużego hałasu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 252oliwiaw
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie jest tam dosyć drogo (nieproporcjonalnie w stosunku do jakości potraw). Polecam natomiast menu lunchowe - codziennie restauracja oferuje inny lunch za 26 zł (zupa + danie główne w wersji wege lub mięsnej). Dania przeważnie bardzo smaczne, składniki świeże, można zamawiać też na wynos. Obsługa jest sympatyczna i pomocna, wystrój przyjemny dla oka.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Adriana P
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, smaczne jedzenie. Osobiście polecam tagliatelle z kurczakiem i kurkami-pyszne i spora porcja, bardzo smaczny i dobrze doprawiony kotlet mielony (dziecko zjadło z apetytem). Miejsce dobre dla Rodzin z dziećmi, szczególnie w ciepłe dni, z tarasu wyjście wprost do ogródka jordanowskiego. Bardzo sympatyczna obsługa. Jedyny minus to smak lemoniady-woda z dużą ilością cukru i sokiem z cytryny. Jak dla mnie o wiele za słodkie, nie ten smak. Ogólnie-ogromny plus za jedzenie, obsługę i miłą atmosferę.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, _becia4

Restauracja Lif — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Lif? Podziel się wrażeniami!