“Prawdziwa koreańska atmosfera”
Onggi — recenzja

Onggi
Nr 430 wśród 2 770 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 czerwca 2017

Dobre jedzenie, ładny wystrój, karta z dużym wyborem autentycznych potraw. Na dole bardzo ciekawa sala dla grupy.

1  Dziękujemy, Witold S

Zrecenzowano 28 maja 2017

Miejsce dziwne, a dlaczego? Cóż... ponad pół roku temu wybraliśmy się w trzy osoby do tej zachwalanej koreańskiej restrauracji. W korei nigdy niestety nie byłam, więc porównania nie mam.
Zacznę może od obsługi, będzie prościej. Obsługiwani byliśmy przez miłe i sympatyczne młode kelnerki, które niestety nie umieją podawać potraw oraz podać w odpowiedniej kolejności menu. Trzeba zawsze pamiętać, że kiedy są dwie kobiety i mężczyzna, zawsze zaczynamy od kobiet, a dopiero na końcu obsługujemy mężczyznę (doprawdy ja nie działam w branży gastronomicznej, ale taka wiedza to podstawa w tym zawodzie jaką jest kelner/ka), co mnie osobiście bardzo denerwuje.

Łącznie zamówiliśmy dania na kwotę ponad 200 zł, więc to nie było mało, a dostaliśmy no niestety jedzenie moim zdaniem średniej klasy. Bulgogi takie sobie, za to kaczka była smaczna, w dodatku przystawki też różne, w zależności na co się akurat trafi.

Nie był to zły wypad, na trzy osoby z potraw ja byłam zadowolona, moja mama średenio, a mąż wcale... ale ł widok twarzy kelnerek był bezcenny, gdy nie daliśmy napiwku - kelnerki były naburmuszone, co było śmieszne, bo tak naprawdę to moja sprawa czy daję napiwek czy nie. Jeśli nie daję, to znaczy że było coś nie tak.

Dziękujemy, KatherineG200
Zrecenzowano 16 lutego 2017

Nie byłem w Korei ale jedzenie w tej restauracji przenosi mnie do tego kraju. Różnorodność i bogactwo smaków. Byłem w tej restauracji już kilka razy. Jeśli chodzi o obsługę zawsze jest miła, ale ostatnio trochę mniej spostrzegawcza. Trzeba było dawać wyraźne sygnały aby kelnerki chciały podejść do stolika. Ogólnie jednak miejsce warte odwiedzin na kulinarnej mapie Warszawy. Warto skorzystać z zestawu lunchowego podawanego od 11.30 do 17.

2  Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa restauracja koreańska. Bardzo dobra obsługa. Rewelacyjne zimne przystawki koreańskie. Dania ładnie podane, typowo koreańskie. Ceny dość przystępne. Może być na spotkanie ze znajomymi jak i na randkę ;)

2  Dziękujemy, Dominik P
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Miejsce bardzo ładne, spokojne i urządzone z azjatyckim smakiem. Elegancko, ale bez przeładowania. Wszystko ze sobą harmonizuje.
Jedzenie dobre i ciekawe, ale bez 'pazura'. Miałam wrażenie, że przyprawiane dla Europejczyków. Nie o to chodzi w takim lokalu...
Spodziewałam się smaku koreńskich aromatycznych przypraw i wiekszej wyrazistości. Obsługa dyskretna i sprawna. Można liczyć na doradzenie w kwestii wyboru i smaku.

1  Dziękujemy, Anna K

Onggi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Onggi? Podziel się wrażeniami!