“Pyszna kuchnia koreańska”
Miss Kimchi — recenzja

Miss Kimchi
Nr 8 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Boxy wypełnione rozmaitymi pysznościami, wyśmienita wolno gotowana wołowina, smakowity kurczak na ostro. Dodatki palce lizać. Jak ktoś ma ochotę porządnie się najeść za nieduże pieniądze, to jest to odpowiednie miejsce.

Dziękujemy, maciejg285

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

miss kimchi bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. kurczak w sosie sojowy-czosnkowym bardzo dobry. duża ilość dodatków do wyboru. polecam

Dziękujemy, 360przemys_awb
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mam wrażenie, że coś się pogorszyło...dodatki jak zwykle dobre, dzisiaj wyjątkowo poza pierożkami, ale to nie sztuka...Niestety dania główne (kurczak i wolowina) to była totalna, słodka do obrzydzenia mamałyga. Ryż był rozgotowany...na pewno muszę zrobić sobie przerwę. szczerze mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy...jadłem tutaj wiele razy i zawsze było pysznie.

Dziękujemy, edwardk94
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Krótkie Menu (plus), jedzenie wyraziste i smaczne, rzemieślnicze piwo, zielona herbata, dużo ludzi. Polecam.

Dziękujemy, FastFreestyler
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Menu jest bardzo krótkie, mogliby coś czasem zmienić. Porcje są bardzo duże, myślę, że każdy się naje. Największy plus za wybór kimchi i innych kiszonek jako dodatki - dla mnie są lepsze od samego dania :)
Radzę omijać w porze lunchowej - zawsze jest kolejka i brak miejsc.

Dziękujemy, Magdalena B

Miss Kimchi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Miss Kimchi? Podziel się wrażeniami!