“Pysznie, choć wybrałabym coś innego 😜”
Miss Kimchi — recenzja

Miss Kimchi
Nr 7 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam tofu, okropnie ostre! Choć kluseczki w zestawie pierwszorzędne koleżanka miała wołowinę i była przepyszna, miękka, dobrze doprawiona. Fajny wybór zimnych i ciepłych dodatków, bardzo spoko cena, duze porcje. Na pewno jeszcze tam zajrzę jak będę w stolicy

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 495justynan

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świetnie doprawione, świeże. Trzymajcie taki poziom a będę wracać częściej! I przydałoby się więcej stolików na zewnątrz

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, anetasiemi
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzonko! Szczerze polecam bibimbap - porcja ogromna, wszystkie składniki świeże, mięso bardzo dobrze doprawione. Niech nie zrazi Was kolejka w oczekiwaniu na stolik, naprawdę warto poczekać! Lemoniada na wieeeeelki plus!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała salka, ludzi kupa, ruch jak w ulu. Po 90 minutach po otwarciu dostałem numerek 52, robi czymś świadczy. Kilka podstawowych dań, do których można dobierać różne dodatki. Wziąłem pikantną zupę, na bazie kapusty pekińskiej, z mnóstwem dodatków. Pikantną była jedynie z nazwy. Do tego pikantne kalmary. Te były smaczne, do wyboru była też wieprzowina. Miła i pomocna obsługa. Nie nazwałbym tego miejsca restautacjæ tylko raczej bistro z koreańskim menu

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, SzaryF19
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

lokal mały, wszystkie miejsca zajęte a ludzi non stop dochodzi. Box - Bardzo solidna porcja, którą wręcz ciężko zjeść. Bardzo smacznie! Ostro:) byliśmy pierwszy raz i dopisujemy do ulubionych :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, agiuuu

Miss Kimchi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Miss Kimchi? Podziel się wrażeniami!