Warszawa

“Średniawo”
Boska!Praga — recenzja

Boska!Praga
Nr 254 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilka dni temu. Gołąbki porażka, ciągnąca kapusta, której nie da się pokroić, farsz słabo, jedynie sos próbował ratować sytuację. Trochę lepiej policzki wołowe, ale bez żadnej rewelacji. Tanie piwo i duży wybór. Natomiast obsługa...Pan w średnim wieku...super.

Dziękujemy, W3405NProbr

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce na rodzinne i nie tylko wypady kulinarne. Doskonale policzki wołowe - rozpływały się w ustach, a kapusta - to hit i nie podejrzewałam tego, kiedy ją zamawiałam. Żeberka - bardzo dobre, duży wybór pizzy jak kto lubi i chętnie zamawiany.
Dawno nie byłam na Pradze i zapomniałam jak bardzo dobrze tutaj karmią! Od wielu lat znam to miejsce, ale często nie udaje mi się zaglądać. A trzeba!

Dziękujemy, Zakopis
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne ze świetną obsługą i dobrymi promocjami. Byliśmy w 2 pary i skorzystaliśmy z promocji do każdej dużej pizzy margerita gratis. Kelner pobiegł za nami już na ulicy by nam wręczyć parasolkę, którą zostawiliśmy w lokalu. Pozytywnie i elegancko!

Dziękujemy, m3ds
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na obiad z rodziną. Dla dzieci pyszna pizza. Golonka i kaczka również smaczne. Miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, piotr77dm
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

O ile miejsce i obsługa bez zarzutu, o tyle jedzenie niestety słabe
Jadłam krem grzybowy z jadalną ziemią.. ta ziemia pięknie wygladala ale nie byla przyjemnym doznaniem smakowym. Coś a la kotlety z kaszy jaglanej to była prawdziwa masakra. Śmietdząca spalona panierka.. absolutnie nie polecam
Proszę restauracje o popracowanie nad menu aby ceny odzwierciedlały wartość tego co podaje sie klientom. Ja mialam wrażenie ze jem cos absolutnie nie z tej restauracji...

Dziękujemy, magda l

Boska!Praga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Boska!Praga? Podziel się wrażeniami!