“Wizyta”
Sakaba Sushi — recenzja

Sakaba Sushi
Zamów online
Nr 626 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Jak zawsze niezawodna obsługa i wyśmienite sushi. Zaufawszy już po raz któryś szefowi kuchni, byłem bardzo mile zaskoczony.

Dziękujemy, konstantynn2018

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem ( a w zasadzie byłem ) klientem Sakaba Sushi od wielu lat i muszę ze smutkiem przyznać , że lokal idzie w złą stronę .Bardzo niekompetentna obsługa i coraz gorsze jedzenie . Sushi jest na NISKIM poziomie . Nie polecam !!!
W okolicy jest dużo lepszych lokali sushi .

Dziękujemy, aleksanderorlowski
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi, przemiła obsługa, wszystko super:) najlepiej zamawiać u sushi masterów specjały, których nie ma w karcie. Na pewno nikt się nie zawiedzie

Dziękujemy, karolinal679
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, najlepsze przy Sushi Master. Pomysły niebywałe np. Sundwich. KIMCHI wyjątkowe. Capucino na początek ❤.Na koniec deser i nic więcej nie trzeba

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 523kazimierzp
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne, zarówno wystrój, jak i oferta kulinarna doskonale. Pikantna zupa frutti do mare genialna, sushi również. Do zupy wrócę wkrótce, bo śni mi się po nocach

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 303koenig

Sakaba Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Józefów, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sakaba Sushi? Podziel się wrażeniami!