Warszawa

“Smaczne jedzenie w luźnej atmosferze”

Mezze Middle Eastern Restaurant
Nr 2 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

Mezze to smaczne kolorowe jedzenie w knapjce gdzie rządzi luźna atmosfera. Przydałoby się zmienić trochę proporcje dań - zmniejszyć ilość hummusu na rzecz warzyw (grillowanych lub w postaci surówki) byłoby mniej zapychajace. Warto wpadać

Dziękujemy, Adrian K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zgadzam się: pyszny falafel, hummus, ciekawe pomysły. Masa kiszonek, choć akurat część z nich mi nie podpasowała. Dlatego tylko ocena b. dobra, a nie doskonała ;-) Ale lubię tam zaglądać, miejsce bardziej na szybki lunchyk niż romantyczną kolację, miłe, swobodne. Fajne

Dziękujemy, Be W
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele osób mówi, że w Mezze można zjeść najlepszy falafel w mieście. I zdecydowanie mają rację. Chrupiący i zielony od pietruszki w środku. Do tego genialnie aksamitny hummus i jestem w niebie. Na mniejszy apetyt polecam brać jeden zestaw na dwie osoby bo porcje są dosyć spore i czasem bywa trudno o stolik co chyba mówi samo za siebie ;)

Dziękujemy, kfjotek
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super kuchnia. Falafele i humus jak w Libanie czy Izraelu. Doskonałe kiszonki. Porcje duże(jak dla mnie za duże). Na deser doskonała baklawa czy chałwa .

Dziękujemy, ryszardm124
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Będąc w Warszawie, po poleceniu przez znajomą, udaliśmy się do restauracji Mezze. Była to sobota około godziny 14-ej i znalezienie miejsca graniczyło z cudem. Jestem mięsożercom ale lubię próbować nowych smaków i nie zawiodłem się tym razem. Mummus w wielu wersjach smakowych i coś z duszonych pomidorów, papryki i bakłażana i do tego takie brązowe ''pulpeciki' istne niebo w gębie. Nie podam nazw bo nie pamiętam ale polecam serdecznie.

Dziękujemy, Piotr P

Mezze Middle Eastern Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mezze Middle Eastern Restaurant? Podziel się wrażeniami!