“Przepyszne śniadania/lunche, każdy znajdzie coś dla siebie!”

Mezze Middle Eastern Restaurant
Nr 1 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Bardzo obfite, urozmaicone śniadanie, talerz arabski zawiera hummus, baba ghanoush i 4 przepyszne, świeże falafele, do tego pita. Wg mnie 2 średniogłodne osoby są w stanie najeść się zawartością jednego talerza/zestawu domawiając ewentualnie dodatkową pitę lub falafele. Cenowo bardzo ok - ceny pomiędzy 20 a 28 zł za zestaw, ogródek na zewnątrz bardzo klimatyczny i mimo wczesnej pory cały szybko się zapełnił - to też o czymś świadczy, z pewnością wrócimy przy ponownej wizycie w Warszawie, a pozytywne oceny są jak najbardziej uzasadnione, opinie na tripadvisor w tym przypadku zaprowadziły mnie do jednego z ulubionych obecnie miejsc w Warszawie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, GarotadeIpanema77

Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam bardzo często oraz wielu osobom polecam. Przyjeżdżam tu ze znajomymi czy nawet rodziną od kilku lat. Szybko, tanio i w miłej atmosferze :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kowikas
Zrecenzowano 20 marca 2019

kolorowo, pysznie, ale niestety trzeba liczyc sie z kolejkami. Swieze warzywa, ceny jak najbardziej przystępne. Na lunch idealnie!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ciofana
Zrecenzowano 20 lutego 2019

Wpadam tam często, jak jestem w okolicy. Czasem w porze lunchu trudno o stolik. Sporo stałych gości. Nie jest to restauracja, ale bar. Dania zamawia się przy barze i samemu odbiera. Miejsce na szybki posiłek w ciągu dnia. Interesująca karta, fajne zestawy, choć mogłyby być bardziej opisane dla mniej wtajemniczonych. Pyszności bez mięsa. Bardzo przystępne ceny Porcje są tak ogromne, że albo dla głodomorów, albo spokojnie można zjeść we dwójkę. Proste dania, prosty styl. Szkoda, że krzesełka i stoliki mało wygodne. Choć może wtedy goście zostawaliby zbyt długo...:)
Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Sycyliana
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mroźne styczniowe niedzielne popołudnie, a w małym i ciasnym pawiloniku gwar jak na targu w Tel-Aviv lub Beirucie. Wszyscy ściągają tu dla smaku delicji z Lewantu. Bo smakują one dokładnie tak samo jak na Bliskim Wschodzie. Po prostu niebo w gębie. I to wszystko za bardzo przystępne ceny jak na stolicę. Obsługa miła, jak na ten tłok nie czeka się długo na realizację, zupa ląduje na stole zanim zdołałem usiąść. Ja i mój żołądek wyszliśmy radośni, bo lokal nie tylko karmi swoich klientów ale po posiłku czyni ich szczęśliwych. Gorąco polecam Mezze Hummus & Falafel.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Patito_Frito

Mezze Middle Eastern Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mezze Middle Eastern Restaurant? Podziel się wrażeniami!