“Czekajac na zbawienie”
Uki Uki — recenzja

Uki Uki
Nr 62 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw Czekaliśmy w kolejce żeby w ogóle usiąść. Następnie Czekaliśmy na obsługę około 10 minut. Finalnie udało nam się zamówić jedzenie, ale nie było ono aż tak dobre, żeby zmazać złe wrażenie po ponad godzinie czekania.

Dziękujemy, 410krystianp

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem do Uki Uki w pośpiechu i nie zawiodłem się. Zamówiłem ramen który był bardzo dobry. Na szczególna uwagę zasługuje makaron, który był przepyszny.

Dziękujemy, tomek133
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W UKI jestem stałym bywalcem! Nie ma miesiąca żebym tam chociaż 3 razy nie był! Udon Buta Curry jest moim absolutnym faworytem! Ten makaron, ten bulion... No POEZJA! Obsługa prze miła... Będąc w Warszawie TRZEBA TU PRZYJŚĆ! każdemu polecam bo dania są zawsze takie same! Porcje ogromne, niszczą kaca, lody pyszne... No i sake!

Dziękujemy, Wyimamylogin77
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen przepyszny, porcje ogromne, na duży głód:) obsługa fantastyczna, nie dziwię się, że takie kolejki

Dziękujemy, wybrednabestia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Ilekroć przechodziłem weekendami obok - zawsze kolejka. Udało się jakiś czas temu w tygodniu.
Lokalu nie ocenię bo siedziałem ze znajomymi na zewnątrz. Karta prosta, dania jasne. Plusem woda tzw. "tap water".
Jedzenie smaczne, ale faktycznie - tłuste trochę. Trochę zbyt.
Co mnie przeraziło, ale nie było to winą restauracji - ludzie. Miliony zdjęć na instagrama z cyklu "jem pałeczkami", "makaron taki dobry". Cóż, uroki tego typu miejsc.
Polecam, wrócę, ale w tygodniu!

Dziękujemy, Bartosz_9216

Uki Uki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Uki Uki? Podziel się wrażeniami!