“Super”
Uki Uki — recenzja

Uki Uki
Nr 62 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem do Uki Uki w pośpiechu i nie zawiodłem się. Zamówiłem ramen który był bardzo dobry. Na szczególna uwagę zasługuje makaron, który był przepyszny.

Dziękujemy, tomek133

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W UKI jestem stałym bywalcem! Nie ma miesiąca żebym tam chociaż 3 razy nie był! Udon Buta Curry jest moim absolutnym faworytem! Ten makaron, ten bulion... No POEZJA! Obsługa prze miła... Będąc w Warszawie TRZEBA TU PRZYJŚĆ! każdemu polecam bo dania są zawsze takie same! Porcje ogromne, niszczą kaca, lody pyszne... No i sake!

Dziękujemy, Wyimamylogin77
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen przepyszny, porcje ogromne, na duży głód:) obsługa fantastyczna, nie dziwię się, że takie kolejki

Dziękujemy, wybrednabestia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Ilekroć przechodziłem weekendami obok - zawsze kolejka. Udało się jakiś czas temu w tygodniu.
Lokalu nie ocenię bo siedziałem ze znajomymi na zewnątrz. Karta prosta, dania jasne. Plusem woda tzw. "tap water".
Jedzenie smaczne, ale faktycznie - tłuste trochę. Trochę zbyt.
Co mnie przeraziło, ale nie było to winą restauracji - ludzie. Miliony zdjęć na instagrama z cyklu "jem pałeczkami", "makaron taki dobry". Cóż, uroki tego typu miejsc.
Polecam, wrócę, ale w tygodniu!

Dziękujemy, Bartosz_9216
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen smaczny, ale tłusty, na wierzchu unosi się gruba warstwa tłuszczyku. Warzywa smażone w tempurze smaczne, ale też ociekają tłuszczem. Niestrawność gwarantowana, czego doświadczyłem.

Dziękujemy, damianQzen

Uki Uki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Uki Uki? Podziel się wrażeniami!