wypad po pracy

miejsce gdzie naprawde można się zrelaksować pobawić i zmęczyć idealne miejsce na aktywne spędzenie... Przeczytaj więcej

paulinabusko
Zabawa

Park trampolina to świetna zabawa nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych wiele trampolina świetna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Biala333

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Park trampolina to świetna zabawa nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych wiele trampolina świetna zabawa

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Biala333
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jako ze nie ma osobnej strony dotyczacej lokalu na mokotowie to pisze tutaj:
Odwiedziłem ostatnio ze znajomymi Hangar 646 na Mokotowie i można spokojnie i z czystym sumieniem polecić jako miejsce do spędzenia aktywnego popołudnia! Obsługa bardzo miła i pomocna!:)
Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Zjebolo
Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z kolerzanką w parku trampolin 646 i zostałyśmy bardzo źle potraktowane musiałyśmy 2 razy stać w kolejce i panie były bardzo nie miłe

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
4  Dziękujemy, Martyna O
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Może zostać alternatywą dla biegania, czy siłowni. Przyjemna atmosfera, warto odwiedzić ze znajomymi. Świetnie przygotowuje mięśnie przed wyjazdem na narty.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, MissJulieth
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super atrakcja. Spędziliśmy ze znajomymi i dziećmi super czas. Fajny klimat od wejścia i wyluzowana obsługa!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Peeek84