“Smacznie”

Mango Vegan Street Food
Nr 21 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedna z najlepszych wegańskich restauracji w Warszawie.Bardzo aksamitny hummus, super falafel.Polecam.

Dziękujemy, JerzySkorupski

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, atmosfera na luzie z przepysznym hummusem i falafelem! Świeże, szybko podane, polecam!

Dziękujemy, katarzynachojna
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, stylowe miejsce i bardzo dobre jedzenie! Świetny wrap z mango i falafelem. Na pewno tu wrócę aby spróbować więcej!

Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Byłam ze znajomymi i WSZYSTKO było smaczne. Pita z falafelem i mango to niebo w gębie. Orgazm podniebienia! Jak się już tam jest polecam wziąć coś z mango. Poza tym szakszuka i talerz mango też godny polecenia. Same falafele WYBITNE. Jedynie burger z tofu był po prostu dobry.

Dziękujemy, Dominikakuz
Zrecenzowano 29 maja 2019

Jedząc w Mango Vegan czuje się jak w innym świecie. Potrawy są tak niebywale aromatyczne, smaki jak całkowicie nie polskie. Bardzo mi to odpowiada, jedzenie jest pyszne i przede wszystkim wartościowe w składniki odżywcze, co mnie przekonuje najbardziej.

Dziękujemy, Małgorzata G

Mango Vegan Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mango Vegan Street Food? Podziel się wrażeniami!