“ok falafel z mango”

Mango Vegan Street Food
Nr 21 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem smaczny falafel, dodatki w nim super, szczególnie mango. Jak dla mnie bardzo duża porcja nawet jak na duży rozmiar. Ceny okej jak na taką lokalizacje.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, paulamO3258JZ

Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne, obsługa na poziomie. Falafel super, najlepszy jak dla mnie ich ser wegański. Zawsze będę tam przychodzić jak będę w Warszawie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Hazel_koniecz
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na zamówienie czekamy około 30 minut. Wcześniej coprawda zostało przyniesione z zaplecza ale Pan obsługujący zamówienia zagadal się. ...
Pita falafel z mango oraz z baklazanem. Nuestety podobne smaki. Falafele przesmazone i twarde, a warzywa zwłaszcza baklazan gumowe i nasączone tłuszczem. Miejsce sympatyczne. Ceny umiarkowane jak na lokal przy Brackiej.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Bardzo miła, sympatyczna i zdrowa Kuchnia. Duży wybór jedzenia - jadłem Falafel Mango popijając wyśmienitą lemoniadą. Świetne miejsce, miła obsługa, normalne ceny - nić tylko przychodzić i testować !!! POLECAM !!!!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 97krzysztofb
Zrecenzowano 22 października 2018

Niesamowicie smaczne burgery bez dodatku mięsa! Aromatyczne, świeże produkty. Bułki delikatne i smaczne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mark W

Mango Vegan Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mango Vegan Street Food? Podziel się wrażeniami!