“Śniadanie na starówce”
Bombonierka Cafe&Tea — recenzja

Bombonierka Cafe&Tea
Nr 44 wśród 74 Desery (Warszawa)
Opis: W naszej kawiarni napijecie się państwo doskonałej, świeżo palonej kawy. W naszej ofercie przepyszne ciasta i ciastka z renomowanej cukierni. Zapraszamy również na ciepłe przekąski ( grillowane kanapki, faszerowaną cukinię i paprykę, tartę ze szpinakiem
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie twarde awokado oraz kilka pomyłek kelnerskich dotyczących naszego zamówienia byłoby perfekcyjnie. Lokal oceniam na dobry w niezłej lokalizacji. Ceny trochę zbyt wygórowane.

Dziękujemy, emilejzenberg

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wypiliśmy pyszne kawy.
Ciasta piecze właścicielka.
Bardzo dobre.
Z reszta po co pisać. Sprawdźcie sami.

1  Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa oraz ciasta. Bardzo duże porcje Pyszne jedziecie miła atmosfera bardzo dobra kawa ogólnie super Pyszne jedziecie miła atmosfera bardzo dobra kawa ogólnie super Pyszne jedziecie miła atmosfera bardzo dobra kawa ogólnie super Pyszne jedziecie miła atmosfera bardzo dobra kawa ogólnie super

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, filipsI3410KD
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Głodni i zachęceni jajecznica w menu na śniadanie zanowilismy 4 śniadania. Porcje bardzo małe, stary chleb (kromka pokrojona na 4 kawałki,chyba w celu optycznego powiększenia porcji). Po zwróceniu uwagi Pani kelnerka stwierdziła że wie że jest "masakra" Ale zmienia się właściciel i jutro będzie lepiej... Jutro już nie zajrzelismy. Nie polecam jednym słowem. Ceny wysokie w stosunku do jakości i ilości, jedzenie niesmaczne

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gosiak434
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa extra. Pan polecił kawę która jest dobra i ciasto. Dziecko dostało loda gratis. Kalner prosty ale miły i pomocny bardzo doradzający. Beza bardzo smaczna. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, D624IRadamp

Bombonierka Cafe&Tea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bombonierka Cafe&Tea? Podziel się wrażeniami!