“Średnie ”
Cafe Bonifacy — recenzja

Cafe Bonifacy
Nr 1 000 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal nie duży, co nie jest problemem. Problemem jest bardzo długie oczekiwanie na zamówione dania i ceny, które są na poziomie Centrum.

Dziękujemy, Lemiesh

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z naprawde niewielu miejsc na Stegnach, gdzie można spokojnie napić się kawy i zjeść cos słodkiego.
Nie jest to idealne i perfekcyjne miejsce ale na mocne 5= zasługuje dlatego 5 kropek.

Dziękujemy, DanMaroS2018
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Tak: Na warszawskich Stegnach zaniknęły (niegdyś dość liczne) miejsca, gdzie można coś zjeść (no może z wyjątkiem miejsc typu barowego). Więc pojawienie się Cafe Bonifacy wypełnia jakąś lukę. Nie: Bywałem tam dawno temu, jakoś zaraz po otwarciu, na śniadaniach. Zupełnie dobrych, choć pieczywo zawsze było stare i niesmaczne. Dzisiaj wybrałem się na lunch. Schabowy z sałatką colesław. Ta ostatnia niezła choć w mikroskopijnych ilościach. Schabowe też już większe widywałem. Słowem porcje raczej dla niejadków. Atmosfera: niby bez zarzutu, ale przydałoby się więcej uśmiechu i zainteresowania (np. czy smakowało, czy może jakiś deser itd.). To ważne w lokalu "osiedlowym", który ma nie tylko karmić, ale być też miejscem, gdzie można pogadać.Trochę chyba właściciele zmierzają w kierunku hipsterskiej knajpy. Ale to nie plac Zbawiciela. Słowem trudno coś zarzucić, ale i trudno się rozentuzjazmować. Raczej nie będzie to moja osiedlowa knajpka... No i ceny... Lunch po znośnej cenie, ale już wino (zdjęcie w załączeniu) raczej dla bogatych... No i zestawienie menu dosyć chyba przypadkowe...

Dziękujemy, romanmadue
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w bardzo dobrej cenie! W sam raz na lunch w trakcie pracy i nie tylko. Bardzo polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Stanisław P
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Niepozorne miejsce prowadzone z pasja i miłością do słodkości. Desery polecam każdemu kto chce odpocząć od diety. Każdy znajdzie coś dla siebie, a do tego polecam kawę. W tej części miasta trudno znaleźć lepszą. PS. Już sie nie mogę doczekać lata i lodów domowej roboty.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ElixirMix

Cafe Bonifacy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Bonifacy? Podziel się wrażeniami!