Warszawa

“Genialne jedzenie”
Semolino — recenzja

Semolino
Nr 66 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Fantastyczna opcja stworzenia własnej pizzy lub dania z makaronu, wszystkie pięknie podane,smaczne i bardzo miła obsługa, lokal wygląda obłędnie.polecam!

Dziękujemy, Ann R

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Jedzenie przepyszne, duże porcje. Szczególnie polecam pasty. Trochę długo musieliśmy czekac na nasze zamówienie ale obsługa była miła, a atmosfera przyjemna.

Dziękujemy, DominikaRusz
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem tej resturacji jest ciekawy sposób na zamawianie dań. Możliwość skomponowania własnej pizzy lub pasty, poprzez zakreślenie na karcie wybranych składników, sprawia ogromną frajdę. Dodatkowo mamy pewność że dostaniemy dokładnie takie danie, na jakie mamy ochotę :) jeśli chodzi o samo jedzenie, to dla mnie sosu w makaronów było zdecydowanie za dużo. Plus za piękne wnętrze. Na pewno jeszcze się tam zjawię.

Dziękujemy, monikaw102
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Weszłam tam na szybki obiad w tzw. międzyczasie.

Zamówiłam calzone i imbiradę - lemoniadę imbirową. Lemoniada przepyszna. Calzone - ciasto chrupkie, warkocz z boku ślicznie zapleciony, farsz dzięki kaparom rześki. To wszystko było zalane na zewnątrz sosem pomidorowym. I choć mogę powiedzieć, że pomidory płyną w moich żyłach, to po prostu było to tak nieestetyczne, że częściowo odebrało mi apetyt. Proponuję sos obok, albo w sosjerce, albo w kilku większych kroplach na talerzu.

Obsługa kelnerska - szybko, sprawnie, kulturalnie.
Czas oczekiwania - krótko.
Wystrój - wpasowujący się w najnowsze trendy, jednak ma coś swojego - stelaże z rur miedzianych, na którym stoją olbrzymie worki z mąką oraz puszki z pomidorami, ciekawie.
Oryginalny sposób zamawiania pizzy i past - kartka z kratkami do zaznaczenia. Pomysłowe i się sprawdza, zwłaszcza, gdy żaden z proponowanych zestawów nie pasuje konkretnemu gościowi.

Dziękujemy, Małgorzata T
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, pyszne jedzonko świetnie podane, miła obsługa i fajny klimat
Ceny adekwatne do jakości i ilości

Dziękujemy, Miro_Nalazek

Semolino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Semolino? Podziel się wrażeniami!