“Polecam”
Bobby Burger - Stawki — recenzja

Bobby Burger - Stawki
Nr 2 641 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Na tle innych barów tego samego franczyzodawcy można powiedzieć, że burgery były dobre. Dodatkowo na plus wybór piw oraz stół do bilarda.

Dziękujemy, jklawy89

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Po prostu lubimy Bobbego. Nasze danie to Classic z frytkami i domową lemoniada. Przy okazji gramy w bilard. Najlepszy lokal Bobnego w zwarszaeie z miłą obsługa. Lokal przyjazny pieskom, co dla nas ważne bo pies jest częścią naszej rodziny.

Dziękujemy, Jo5552018
Zrecenzowano 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcecie zjeść dobrego burgera to tego miejsca trzymajcie się z daleka, niedaleko jest Ćwierfunciak i o niebo leprze burgery!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

naprawdę polecam !! Super obsługa , smacznie , niedrogo , przytulnie . Górna sala mega jeśli ktos potrzebuje odrobinę wyciszenia od miejskiego zgiełku

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, owocek03
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wyglada lepiej niż wyglada. Rozczarowałam się mocno, nie zjadłam nawet połowy, gdyż zmuliło mnie po nim.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kasia M

Bobby Burger - Stawki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bobby Burger - Stawki? Podziel się wrażeniami!