Warszawa

“Kilka rzeczy do poprawy”

Restauracja Kuchnia Warszawska
Nr 653 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)

To moja druga wizyta i tym razem nie byłem na 100 % zadowolony. Fajne placki ziemniaczane z doskonałym sosem zniknęły z przystawek i wylądowały w menu głównym. Tatar, chociaż dobry, udziwniony kwiatkami i świeżą oliwką (jedną). Ceny poszły w górę (niedużo, ale jednak). Coś jest nie tak, jeśli w gorący dzień, w sierpniu, kiedy restauracje obok pękają w szwach, ta jest prawie pusta. Dałem cztery gwiazdki, bo mimo wszystko smak jest dobry, a obsługa szybka i sympatyczna.

Dziękujemy, Robert K

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry żurek i tatar. Smaczne placki ziemniaczane. Wszystko ładnie podane. Świetna i sprawna obsługa.

1  Dziękujemy, pyottrechek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną recenzję. Cieszymy się, iż spełniliśmy kulinarne oczekiwania. Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Organizowałem przyjęcie na 19 osób, które jednogłośnie wszyscy docenili. Osobna sala, smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Adrian12334
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Panie Adrianie,

bardzo nam miło, że przyjęcie odbyło się w naszej restauracji, a co najważniejsze goście wyszli z niego zadowoleni. Cieszymy się, że przygotowane dania Państwu smakowały, a obsługa stanęła na wysokości zadania.
Zapraszamy po raz kolejny, rodzinnie i z przyjaciółmi ;)

Z pozdrowieniami,
Kuchnia Warszawska

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie powiedziałbym pół na pół. Połowa rodziny jako tako trafiła, ale część niestety nie była zadowolona z posiłku. Najgorszy był kurczak, który był bardzo suchy. Ziemniaki do niego również za bardzo wysuszone. Pierogi i placki ziemniaczane chociaż niezłe w smaku to niestety podane chłodne...
Zraz w miarę dobry, miękki ale niezbyt doprawiony. Porcje niezbyt duże. Małe porcje zup.

Dziękujemy, Longiner
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywne zaskoczenie . Natrafiliśmy na przepyszne jedzenie, za rozsądna cenę w samym centrum Starego Miasta. Mimo późnej pory jedzenie było świeżutkie, a porcje wystarczające na zaspokojenie głodu . Pierogi ruskie, jak domowe zachwycające w smaku , tak samo sałatka z kurczakiem. Wyborne wina domowe . Sympatyczna i sprawna obsługa . Polecam każdemu kto ma ochotę na dobra kuchnie Polska .

Dziękujemy, Alexia888410
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Uszanowania i podziękowania za pochlebną recenzję. Cieszymy się, że nasza dania przypadły Państwu do gustu, a wina dopełniły ich smak.

Zapraszamy ponownie!

Restauracja Kuchnia Warszawska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kuchnia Warszawska? Podziel się wrażeniami!