“Bardzo dobra kuchnia i świetna obsługa.”

Restauracja Kuchnia Warszawska
Nr 655 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry żurek i tatar. Smaczne placki ziemniaczane. Wszystko ładnie podane. Świetna i sprawna obsługa.

1  Dziękujemy, pyottrechek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną recenzję. Cieszymy się, iż spełniliśmy kulinarne oczekiwania. Polecamy się na przyszłość ;)

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Organizowałem przyjęcie na 19 osób, które jednogłośnie wszyscy docenili. Osobna sala, smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Adrian12334
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Panie Adrianie,

bardzo nam miło, że przyjęcie odbyło się w naszej restauracji, a co najważniejsze goście wyszli z niego zadowoleni. Cieszymy się, że przygotowane dania Państwu smakowały, a obsługa stanęła na wysokości zadania.
Zapraszamy po raz kolejny, rodzinnie i z przyjaciółmi ;)

Z pozdrowieniami,
Kuchnia Warszawska

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie powiedziałbym pół na pół. Połowa rodziny jako tako trafiła, ale część niestety nie była zadowolona z posiłku. Najgorszy był kurczak, który był bardzo suchy. Ziemniaki do niego również za bardzo wysuszone. Pierogi i placki ziemniaczane chociaż niezłe w smaku to niestety podane chłodne...
Zraz w miarę dobry, miękki ale niezbyt doprawiony. Porcje niezbyt duże. Małe porcje zup.

Dziękujemy, Longiner
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pozytywne zaskoczenie . Natrafiliśmy na przepyszne jedzenie, za rozsądna cenę w samym centrum Starego Miasta. Mimo późnej pory jedzenie było świeżutkie, a porcje wystarczające na zaspokojenie głodu . Pierogi ruskie, jak domowe zachwycające w smaku , tak samo sałatka z kurczakiem. Wyborne wina domowe . Sympatyczna i sprawna obsługa . Polecam każdemu kto ma ochotę na dobra kuchnie Polska .

Dziękujemy, Alexia888410
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Restauracja Kuchnia WarszawskaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Uszanowania i podziękowania za pochlebną recenzję. Cieszymy się, że nasza dania przypadły Państwu do gustu, a wina dopełniły ich smak.

Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie często w centrum turystycznego miejsca , można znaleźć restaurację która będzie
pasować do wszystkich wymagań dobrego miejsca: dobre menu, dania tradycyjnej kuchni w nowoczesnym wykonaniu ,cena, jakość, obsługa. Рomimo tradycji i stabilności restauracji gwarantowane jest indywidualne podejście do każdego klienta. Działa 7 dni w tygodniu! A jaka tu winа piwnica ... polecam ;)

Dziękujemy, 812valeriab

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię.
Cieszymy się, iż spełniliśmy wszystkie wymagania stabilnej i smacznej restauracji ;)

Polecamy się na przyszłość.

Restauracja Kuchnia Warszawska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kuchnia Warszawska? Podziel się wrażeniami!