Wyścigi

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018
BotekBotecki
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018

Miejsce to jest od XIX w. licznie odwiedzane głównie przez pasjonatów wyścigów konnych. Znajdują się tu tory wyścigowe, trybuny oraz stajnie. Poza tymi imprezami amatorzy relaksu i wypoczynku znajdą tu wiele atrakcji.
Bywają tu również imprezy artystyczne oraz organizowane są tematyczne wystawy i promocje.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Parę lat temu za 2 złote /obstawiłem trójkę/ wygrałem 2 tysiące. Była lepsza atmosfera, było dużo prawdziwych koniarzy i graczy. Obstawianie gonitw było prostsze i czytelniejsze.W tej chwili obiekt przechodzi remont, niektóre części są wyłączone z użytkowania, ale można również przyjemnie spędzić czas. Trochę jest złe rozwiązanie z jedzeniem i płatnością. Trzeba stać w jednej długiej kolejce, by coś opłacić.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, BotekBotecki
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Miejsce koniecznej wizyty dla kogoś kogo pasjonują konie, oraz wyścigi. Miejsce do fajnego spędzenia czasu, również z dziećmi. Zadaszona trybuna gwarantuje ochronę przed skwarem i deszczem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, VinceSr_07
Zrecenzowano: 30 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na evencie w tym obiekcie. Niby dużo miejsca i przestrzeni ale większość pozamykana. Problemy z parkingiem i wpuszczaniem taksówek na obiekt. Organizacja na pewno może być lepsza bo potencjał tego miejsca jest ogromny.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, piotrs232
Zrecenzowano: 8 grudnia 2016

Pierwszy raz tam byłem w sierpniu. Bardzo przyjemne miejsce pełne uśmiechniętych rodzin i rozentuzjazmowanych dziadków, weteranów gonitw. Jeśli nie masz pomysłu na Niedziele warto rozważyć sprawę i przejechać się tam z rodziną. Można tam zjeść i popić oraz pooglądać piękne gonitwy.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, VisitorKiezix