Warszawa

“Pysznie!”
Chata Polska — recenzja

Chata Polska
Nr 608 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja CHATA POLSKA to miejsce dla tych wszystkich, którzy lubią wyśmienitą polską kuchnię i tę niepowtarzalną swojską atmosferę, którą stworzyliśmy dla Państwa.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie! Zamówiliśmy placki po węgiersku, kotlet schabowy i grillowaną pierś z kurczaka. Wszystko godne polecenia. Ceny rozsądne. Pan właściciel - dość specyficzny człowiek ;)

Dziękujemy, 162piotrm

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne. To nie była nasza pierwsza wizyta, wiec wiedzieliśmy czego mozemy się spodziewać na talerzach - porcje niemałe, smaczne, świeże, nie ma się do czego przyczepić.
Na uwagę zasługuje właściciel, którego zachowanie jest mało profesjonalne i dziwne. Nie dość ze zamiast zamówionego kotleta Chaty Polskiej zafundował nam bitki, to jeszcze potrafi naskoczyć na klienta mówiąc, ze nie rozumie naszej irytacji. Pan jest niemiły i podnosi głos. Mogłabym opisac więcej, ale szkoda tracić czas.

Podsumowując - miejsce ładne, przyjemne, jedzenie bardzo smaczne, ale właściciel uważa, ze wszystko mu wolno i jest antypatyczny, delikatnie mówiąc.

Dziękujemy, 248agataj
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pierwszy. Bardzo miłe miejsce. Jedzenie ie pyszne. Ceny przystępne. Obsługa świetna. Każdemu polecam to miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy schabowego oraz gulasz z dzika na plackach ziemniaczanych do tego każdy wziął rosół. Dania lepsze niż u mamy :) ceny przystępne i porcje ogromne, zapakowalismy na wynos. Schabowy to tak naprawdę dwa duże schabowe o grubości 1 cm :) ładny wystrój.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Olka W
Zrecenzowano 14 października 2018

Restauracja zasługuje na uwagę. Kuchnia typowo polska a kotlet schabowy przygotowany bardzo dobrze! Porcja ogromna, dodatkowo obsmażane ziemniaki i kapusta. Miła i zapobiegliwa obsługa oraz rozsądne ceny. Opinię pozbawiam szóstej gwiazdki za lekko chłodną kapustę i bardzo tłuste ziemniaki. Kotlet super, bez zarzutu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wojciech L

Chata Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chata Polska? Podziel się wrażeniami!