“Przyjemnie”
Tre Orsi Pizza — recenzja

Tre Orsi Pizza
Nr 547 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizze bardzo smaczne, ciekawe propozycje z menu specjalnego /Np pizza dnia avocado, kolendra, chili/ schludnie, czysto, lokalizacja bardzo dobra szkoda ze w tygodniu tylko do 21 czynne

Dziękujemy, 850alicjaj

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

2 wizyta, standard jak zawsze na wysokim poziomie plus przepyszne jedzenie, warto rezerwować miejsce wcześniej

Dziękujemy, kazaa2019
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jestem rozczarowana Tre Orsi. Byłam tu z przyjaciółmi kolejny raz. Poprzednio kelner pomylił zamówienie, a teraz okazało się, że pizza o nazwie Prosciutto ma w swoim składzie zamiast prosciutto - zwykłą polską szynkę. Z kolei pani kelnerka sprząttając przy nas stolik po poprzednich gościach (czekaliśmy, na wolne miejsce), zamiast zmienić brudne podkładki, odwróciła je na "czystą" stronę... Dziwne tu zwyczaje panują. Sama pizza mdła w smaku ( a jedliśmy i teraz, i poprzednio kilka różnych wersji).
Stoliki zdecydowanie za małe. Gdy sie postawi trzy talerze na pizze, plus koszyczek na sztućce plus oliwę i przyprawy - trzeba uważać żeby łokciem czegoś nie strącić.
Szkoda, bo restauracja ma potencjał , ale nie wiem, czy przyjdę tu jeszcze raz...

Dziękujemy, Millencia
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialna pizza, limoncello na bazie mleka i wystrój. Jedna z najlepszych pizz jakie w życiu jadłam. Neapol się nie umywa!
Polecam!!!!!

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wychwalane przez znajomych miejsce postanowiłam odwiedzić z dzieckiem i przyjacielem. Byłam tam dwa razy. Cóż, miejsce jest moim zdaniem przereklamowane. Za każdym razem pizze były takie sobie, bez wyrazu, mdławe. I mało przypominały te, które jadłam w Italii, na południu Francji czy w Portugalii. Za ogródek i otoczenie stawiam plusik. Oraz za lemoniadę z limonką i miętą. Na pizzę pójdę gdzie indziej...

Dziękujemy, labambaa

Tre Orsi Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Michałowice, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Tre Orsi Pizza? Podziel się wrażeniami!