“Niemiła obsługa”

Krowarzywa Vegan Burger
Nr 10 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję odwiedzić Krowarzywa w Warszawie na ul.Hożej jeszcze przed nowym rokiem. Pierwszy raz trafiłam tam 29.12 i byłam bardzo zadowolona. Pan,który przyjmował zamówienie z uśmiechem, był miły i uprzejmy. Potrafił doradzić i opisać dany produkt,przy czym nie miałam problemu z wyborem jedzenia. Jedzenie było na wynos,dobrze spakowane i smakowało nieziemsko. Dobre rady przydały się,widac że chłopak wie co tam robi i ma pojęcie o jedzeniu,przy tym wykazał się kulturą osobistą. Natomiast kolejna wizyta była dzisiaj 1 stycznia. Dziewczyna za lada widać że stoi tam za kare,na siłę. Ponura,zero uśmiechu na twarzy ,brak kontaktu z klientem. Nie potrafi zachęcić i doradzić,przy tym odpowiada niemilo. Zamawiałam na wynos,nie poinformują klienta że jest podpisane na opakowaniu,tylko trzeba się dopytywać, a przy tym odp jest niemiła . Niektóre osoby,które tam pracują nie wiedzą jak powinny zachować się w stosunku do klienta. W dodatku zapach w lokalu był nie przyjemny,dużo ludzi- mało miejsc siedzących. Jeden wielki ścisk. Jedzenie na wynos było zapakowane tragicznie, wszysto wylatywało a sos wyciekał przez podarty papier aluminiowy.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Podrozniczkowakli
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztof b, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 4 stycznia 2019

Bardzo dziękujemy za opinie i cieszymy się, że nasze jedzenie Pani smakowało. Przepraszamy za zachowanie pracownicy. Zwrócimy jej uwagę. Obiecujemy poprawę. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspolczoje tym osoba które tam pracoja muszę mieć meega pod górkę całe życie.Na każdy pytanie odpowiadają jak jakieś obrażone dziewczynki. Byłem w sobotę na hożej było super jakiś młody chłopak wszystko ok. Dzis dziewczyny 1 stycznia 2019 jak by za kare tam pracowały. Ludzie nie pasuje zmieńcie prace. Z 20 zł fochy że nie ma wydac? Znam lepsze sposoby na napiwek ...wystarczy być miłym.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Homiewarsaw
Zrecenzowano 21 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal! Mimo dużej ilości klientów obsługa była miła a dania wydawane szybko. Cena jest odpowiednia do wielkości porcji.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, aleksandrap741
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztof b, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2019

Dziękujemy i do zobaczenia ponownie.

Zrecenzowano 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

składam zamówienie 20 min przed zamknięciem a obsługa nie pozwala zjeść na miejscu, muzyka techno aż dudni w uszach....
Jedzenie super

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 506zbigniewc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztof b, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2018

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jedzenie smakowało. Oczywiście zwróciliśmy uwagę obsłudze na to że takie zachowanie nie może mieć miejsca. Przepraszamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce na niewyszukany wegański lunch. Burgery pyszne. Frytki pyszne. Lemoniada pyszna. Jedziemy naprawdę bardzo dobre. Ale jedzone na byle jak od niechcenia porozrzucanych po lokalu stolikach, bez żadnego pomysłu na aranżację trochę im ujmuje. Do tego stopnia że wizyta, mimo pysznego jedzenia, nie należy do jakiś spektakularnych przyjemności. Toaleta brzydka. No i słomki...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, agataszkoda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztof b, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2018

Dziękujemy za Pani opinię.

Krowarzywa Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Krowarzywa Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!