“Polska kuchnia wegańska”
Vege Bistro — recenzja

Vege Bistro
Nr 414 wśród 3 257 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wegańska kuchnia domowa z całego świata. Codziennie świeży lunch, stałe menu,pierogi, desery, koktajle, kanapki.
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce serwujące dania wyłącznie wegańskie, ktore nazwami nawiązują do tradycyjnej kuchni polskiej. Świetna kaszanka, schabowy i kaczka z jabłkami. Idealna opcja dla wegan, którzy tęsknią za klasyczna kuchnią z dzieciństwa.

Dziękujemy, Malwina K

Zrecenzowano 27 czerwca 2018

Weszliśmy z żoną na obiad, bo miała dość glutenu (a ja - mięsa) ale ... Żona zamówiła placki warzywne z sosem - dobrze że nie wziąłem, choć jej względnie smakowało. Ja wziąłem sznycel ziemniaczany z kaszą gryczaną i sosem musztardowym. Sos ratował jako taki charakter, ale sznycel rozciapciany a kasza rozgotowana, a dania, wydawałoby się, proste. Plusy: lokalizacja i wege, minus: kuchnia bez polotu

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Cudowne, bezglutenowe kopytka, "kaczka", buraczki, nie ma co prawda już bezglutenowych pierogów, ale wybór jest dość duży, mimo już lekko z rana wyjedzonego menu, jadłam placki z jarmużu z porzeczkowym sosem winegret, a partner (nie vege) - racuchy, super !

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 8 czerwca 2017

Zjadłam dzisiaj devolay z ziemniaczków, do tego były frytki i mizeria. Nie bardzo widzę sens dawania devolaya z ziemniaków z frytkami ;) ale i tak było smaczne. Jedno co bym poprawiła... MIZERA - była okropna, chyba najgorsza jaką jadłam w życiu! Robiona dużo wcześniej, "zmęczone ogórki" i pływające w wodzie. Za to sos dawany do dania - SUPER! nie był sztuczny, delikatnie czosnkowy, a devolay delikatnie pikantny - NAPRAWDĘ SUPER! Kompot także bardzo smaczny, nie za słodki, polecam :)
Klimat w knajpie luźny, żałuje, że tylko jeden stolik na zewnątrz i przy ruchliwej ulicy,chyba poza właścicielką/menagerką siadającą obserwować lub osobą wychodzącą zapalić nie za bardzo można tam zalec.
Ogólnie - polecam :)

Dziękujemy, Wsciekla
Zrecenzowano 6 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z żoną na obiad, menu na pierwszy rzut oka wygląda jak w normalnej, NIEwege knajpie - kotlet, rosół itp. ale diabeł tkwi w szczegółach i w składzie w którym nie ma nic co pochodzi od czegoś co robi kupę :) Akurat trafiliśmy na danie dnia w którym do były faszerowane papryczki (przepyszne) i zupa do wyboru - ja wziąłem rosół i w życiu bym nie powiedział że nie jem nic mięsnego. Bardzo dobry punkt na smaczne szamanko, polecam :)

Dziękujemy, Przemek M

Vege Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vege Bistro? Podziel się wrażeniami!