“Mieszane uczucia”
Vege Bistro — recenzja

Vege Bistro
Nr 406 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wegańska kuchnia domowa z całego świata. Codziennie świeży lunch, stałe menu,pierogi, desery, koktajle, kanapki.
Zrecenzowano 27 marca 2017

Lokal nieduży z miłą i pomocną obsługą.

Zachęcona znakomitą recenzją koleżanki wybrałam się na burgera, niestety okazało się że takie rarytasy to tylko w weekend ;).

Bardzo smakowała mi zupa pomidorowa z dodatkiem tahini, ale już kotlety z buraka mocno mi nie podeszły. Kompozycje przypraw ogólnie ciekawe, jednak jeżeli już tam wracam to bardziej na deser.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, 516justynal

Zrecenzowano 12 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, spory wybór potraw, miła obsługa. Rosół i ogórkowa smaczne, ale przesolone. Świetny tatar z awokado, fajna fasolka po bretońsku. Miejsce ma w nazwie bistro, więc też jakość potraw oceniam jak przystało na bistro.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, ewapk
Zrecenzowano 5 marca 2017

Kasza z grzybkami rewelacja!:) Ciasto bezglutenowe supcio:) Miła obsługa, dość szybko podane i tez w dostępnym miejscu.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, AHAU13
Zrecenzowano 3 marca 2017

Miałam przyjemność jeść lunch w cenie 22 złotych w Vege Bistro. Bardzo smaczna zupa i drugie danie. Miła obsługa, miejsce dość małe, kameralne. polecam

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, KSIK S
Zrecenzowano 14 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Wpadłem tam na szybki posiłek, miejsce wygląda zachęcająco, Menu na tablicy czytelne, zamówiłem zupę kapusniak,i warzywa z Woka, zupa całkowicie niedoprawiona, zła nazwa, powinna być cebulowa,bez dramatu ale bez rewelacji. Jednak warzywa z Woka to gastronomiczna Apokalipsa! Podano mi ziemniaki cebulę i pieczarki nasiąknięte olejem po drugim kęsie myślałem,że zwymiotuje, ktoś na kuchni zupełnie nie znał podstaw, wrzucił warzywa na patelnie z za zimnym olejem wszystko nim nasiąkło, straszne, chciałbym tam wrócić bo menu brzmiało zachęcająco jednak nadal mam smak w ustach to coś.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, STUDER1

Vege Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vege Bistro? Podziel się wrażeniami!