“Miły lokal na Francuskiej”
Miazsz — recenzja

Miazsz
Nr 962 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Przyjemna restauracja w sam raz na spotkanie towarzyskie przy winie.
Danie które próbowałam smacze. Jedzenie mogłoby być jednak trochę tańsze. W menu dominują wymyślne pozycje z równie wymyślnymi cenami.

Dziękujemy, MagdaGodun

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wrócę do tego miejsca. Dlaczego? Chcę się przekonać czy jedzenie jest bez smaku.
Nam się bardzo podobało. Co zamówiliśmy: burger z jagnięciny, ciemny makaron z krewetkami i sałatkę kalafior + fasolka + ziemniak. Wszystko było bardzo smaczne. Burger szczególnie, a ciężko mnie zaskoczyć burgerem, to jest danie dosyć pospolite. Dodatkowo, bez najmniejszego problemu, podmieniono mi frytki na „pomidora”. Kucharz zamiast pomidora, zrobił mini sałatkę z pestkami dyni, ogórkiem, kiełkami i oliwkami.

Obsługa - neutralna.

Ceny - trochę za wysokie.

Dziękujemy, marcint22
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Rissoto z bobem było najgorsze jakie kiedykolwiek jadłam. Zamiast alborio dostałam rozgotowany najtańszy ryż i to jeszcze bez smaku. Zapytalismy o czerwone wino serwowane na kieliszki , pani kelnerka poinformowała nas że nie lubi czerwonego wina więc nie poleca, a poza tym jest lato i lepiej zamówić białe. Nieciekawie. Moja przyjaciolka zamowila tagiatelle z kurkami- i niestety również bylo bez smaku. Zrezygnowaliśmy z deseru. Wieczór nie należał do udanych.

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafilam do tej restauracji przez przypadek, umawiajac sie na spotkanie z przyjaciółką. Zamówilysmy sałatkę z krewetkami i makaron z kurkami. Jedzenie było kompletnie bez smaku, chyba kupione gotowce w sklepie mają go więcej. Ogólnie nie polecam, no chyba że tylko na wieczór przy winie.

Dziękujemy, miliv2019
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedys byliśmy na lunchu, ostatnio na śniadaniu. Piękny wystroj, bardzo ładnie podane jedzenie. Uwielbiam saską kępę a to miejsce ma klimat :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, luxorylux

Miazsz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Miazsz? Podziel się wrażeniami!