“Smacznie i przyjemnie. ”
NIENAŻARTY — recenzja

NIENAŻARTY
Zamów online
Nr 674 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szliśmy do innego miejsca na obiad, ale postanowiliśmy zmienić plan i spróbować nowego miejsca (dla nas). Przede wszystkim bardzo miła, sympatyczna i kontaktowa obsługa, która wie i potrafi doradzić. My co prawda skusiliśmy się na burgera i sałatkę cezar, ale wiemy, że lokal znany jest z bardzo dobrze przyrządzanych krewetek. Spróbujemy następnym razem, bo na pewno wrócimy do tego lokalu. Co do naszego zamówienia to burger był idealnie wysmażony, tak jak prosiłem. Bardzo fajna chrupiąca bułka. Sałatka była wyjątkowa smaczna, zwłaszcza kurczak był dobrze wysmażony. Porcja wydawała się nieco mała, ale po zakończonej konsumpcji okazało się, że to tylko złudzenie optyczne. W naszej ocenie trochę za dużo drwssingu w sałacie.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne krewety w sosie maslano- winnym. Bardzo miłe przystawki. Przyjemna i ogarnięta obsługa. Warto wrócić!

Dziękujemy, tygrysowa
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Cudownie! Świeżo, przytulne i z gustem! Owoce morza mięso i domowe aksamitne wino. Doskonale podejście do klienta i świeże kwiaty na stole.

1  Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Dania z różnej kuchni można u nich spróbować to co miałem okazje jeść było bardzo smaczne. Porcje nie są małe. Cenowo w miarę wychodzi, dzisiaj do mnie znajomi przychodzą , nie mam czasu gotować więc przez romservice zamówię dania z nienażarty. Myślę, że i im posmakują.

1  Dziękujemy, ArturNowak
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki, kameralny lokal na Powiślu. Uroczo urządzony. Menu niezbyt bogate ale każdy znajdzie coś dla siebie. Są opcje wegańskie i wegetariańskie. Przeurocza obsługa. Lubię tu wracać.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bo_enau2017

NIENAŻARTY — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w NIENAŻARTY? Podziel się wrażeniami!