“Obiad rodzinny”
Knajpa Sami Swoi — recenzja

Knajpa Sami Swoi
Nr 496 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Lokal mały ale przytulny. Wystrój wnętrza stylizowany na lata 60-te ubiegłego wieku. Minusem są chwiejne stoły a szczególnie krzesła. Obsługa dobra. Posiłki podawane w umiarkowanym czasie od zamówienia. Menu urozmaicone, na każdą kieszeń. Dania obfite i smaczne. Restauracja warta polecenia.

Dziękujemy, Marek Zdzisław J

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa, przepyszne jedzenie i piękny wystrój w środku, zakochałem się w tym miejscu

Dziękujemy, Wachu95
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super muzyka, atmosfera prawdziwie domowa. Polecam zdecydowanie placki ziemniaczane z śledziem i śmietaną na przystawkę ponieważ są genialne, no i po posiłku szarlotka z kawą to obowiązkowy punkt wizyty w tym miejscu. Każdy kto szuka normalnego miejsca z pysznym jedzeniem musi tu zawitać.

Dziękujemy, Adamdawka
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Bardzo sympatyczna mala restauracja na Grochowie z ciekawym graficznie menu. Smaczne polskie jedzenie , pyszne surówki, które nakładamy sobie sami. Ceny przystępne. Przy niedzieli dość sporo osób, lepiej zrobić wcześniejszą rezerwację.
Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 2018wakacje
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafilyśmy przypadkiem i od razu spodobało nam się wnętrze, lubimy stare klimaty i babcine kredensy. Atmosfera bardzo przyjazna, obsługa również i pyszne placki ziemniaczane w różnych wydaniach. Jak będziemy w okolicy to napewno tam wrócimy na dłużej.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, krasnalb

Knajpa Sami Swoi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Knajpa Sami Swoi? Podziel się wrażeniami!