“Polecam”
Knajpa Sami Swoi — recenzja

Knajpa Sami Swoi
Nr 497 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa, przepyszne jedzenie i piękny wystrój w środku, zakochałem się w tym miejscu

Dziękujemy, Wachu95

Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super muzyka, atmosfera prawdziwie domowa. Polecam zdecydowanie placki ziemniaczane z śledziem i śmietaną na przystawkę ponieważ są genialne, no i po posiłku szarlotka z kawą to obowiązkowy punkt wizyty w tym miejscu. Każdy kto szuka normalnego miejsca z pysznym jedzeniem musi tu zawitać.

Dziękujemy, Adamdawka
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Bardzo sympatyczna mala restauracja na Grochowie z ciekawym graficznie menu. Smaczne polskie jedzenie , pyszne surówki, które nakładamy sobie sami. Ceny przystępne. Przy niedzieli dość sporo osób, lepiej zrobić wcześniejszą rezerwację.
Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 2018wakacje
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafilyśmy przypadkiem i od razu spodobało nam się wnętrze, lubimy stare klimaty i babcine kredensy. Atmosfera bardzo przyjazna, obsługa również i pyszne placki ziemniaczane w różnych wydaniach. Jak będziemy w okolicy to napewno tam wrócimy na dłużej.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, krasnalb
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Była to nasza kolejna wizyta w tym lokalu. Zawsze było wszystko ok więc bez żadnych obaw wybraliśmy się na niedzielny obiad. Tym razem nastąpiła seria niemiłych zaskoczeń.
1. Żurek przeistoczył się w zupę chrzanową z jajkiem i kiełbasą.
2. Zupa była zaledwie letnia. Jak dla mnie szczególnie zimą zupa musi być gorąca.
3. Schabowy bez grama przypraw
4. Ziemniaki bez grama soli.
Nadmienię, iż jestem osobą, która używa minimalnej ilości soli - nie sołe frytek, jajek na twardo czy kanapek.
Mam nadzieje, że to gorszy dzień kucharza bo na prawdę miejsce było zawsze godne polecenia.
Sprawdzę to za miesiąc.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 180krzysztofz

Knajpa Sami Swoi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Knajpa Sami Swoi? Podziel się wrażeniami!