“Świetne Burgery”
Burger Mama — recenzja

Burger Mama
Nr 629 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Niesamowite miejsce, dania bardzo smaczne. Świetna obsługa. Z pewnością wrócę tam nie raz. Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, Karolina_Szmyd

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, atmosfera jak w domu. Właścicielka jak dobra ciocia ;) Jedzenie przepyszne. Każdy znajdzie burgera dla siebie :)

Dziękujemy, mikim248
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dla każdego coś dobrego idealnie tu pasuje to powiedzenie, pyszny autorski sos, świetnie wypieczone mięso!
Polecam.

Dziękujemy, Robusz
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Burgery jak zawsze poprawne. Warto spróbować również chłodnika buraczanego i
pierogów (7 sztuk - 10/12 zł).

Dziękujemy, olasad_food
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja partnerka prosiła o dobrze wysmarzonego dostała na wpół surowego poza tym tamtejszy piesek zwymiotowaj jej pod nogi a właścicielka wysprzatawszy po nim podała burgery nie umywszy rąk! Nie wrócę i i nie polecam!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, endrjumichalski

Burger Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Burger Mama? Podziel się wrażeniami!