“👌👌👌 Najlepsze steki w Warszawie”

Beef and Pepper Steak House
Nr 17 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja specjalizująca się w mięsie wołowym. Serwujemy steki z najlepszej jakości wołowiny. W swojej ofercie mamy steki z polskiej jałówki, steki argentyńskie, irlandzkie. Stekhouse premium. W Ofercie również ryby i owoce morza. Szeroki wybór mocnych alkoholi, duży wybór win z różnych części świata. Pyszne koktajle, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Musisz tu być!

Miejsce które gwarantuje świetną atmosferę, dania najwyższej jakości i profesjonalną obsługą. To była moja druga wizyta i na pewno nie ostatnia.
Ich steki to czołówka. Warto wspomnieć też o barze.Dzięki barmanowi Mateuszowi zostałem sporo dłużej niż zamierzałem. Pozycja obowiązkowa na warszawskiej "gastromapie"

Dziękujemy, D7317PLmarcinm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinię i te liczne miłe słowa. Bardzo lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasz zespół. Serdecznie pozdrawiam w imieniu Mateusza i całej załogi Beef n' Pepper. Do zobaczenia ponownie :)

To była pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta , jedzenie genialne a kelner Marcin profesionalista w swoim fachu i przemiły facet polecam!

Dziękujemy, Maciek S

Bardzo lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Dziękujemy bardzo za wizytę i te miłe słowa. Pozdrawiam w imieniu Beef and Pepper i Marcina :)

Przepyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie! Pan Marcin przesympatyczny i profesjonalny

Dziękujemy, zanetttt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Kierownik, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i te miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy w imieniu Beef and Pepper i Marcina :)

To już drugi raz w tej restauracji i znów nie było zawodu. Świetne steki a dodatkowo pyszna przystawka (kalmary - ciężko o tak dobre❤️.
Wszystkiego dopełnił kelner Marcin, doradził był zainteresowany i bardzo pomocny.
Lubimy takie miejsca, lubimy takich ludzi

Dziękujemy, 939barto

Dziękujemy bardzo za opinie i miłe słowa :) Lubimy jak Goście doceniają naszą prace i nasze starania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy ekipa Beef and Pepper i kelner Marcin.

Zdecydowałem się na wizytę w tym lokalu po przeczytaniu pochlebnych opinii. Kuchnia naprawdę bardzo smaczna, stek podany wspaniale. Deser również z wysokiej półki. Obsługa kelnerska Pana Marcina była bardzo miła jednak odniosłem wrażenie że polecał tylko te najdroższe pozycje z menu. Ogólnie wizyta warta powtórzenia.

1  Dziękujemy, Robert Ł

Dziękujemy bardzo za wizytę i za miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasz personel. Zapraszamy ponownie. :) Każdy z kelnerów u nas poleca to co uważa za słuszne i według niego najsmaczniejsze, Faktycznie Marcin jest zwolennikiem steków argentyńskich i bardzo często je poleca. Inni kelnerzy polecają jałówkę. Jednakże wszystkie nasze steki są warte spróbowania. Do zobaczenia

Beef and Pepper Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef and Pepper Steak House? Podziel się wrażeniami!