“:)”

Beef and Pepper Steak House
Nr 17 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja specjalizująca się w mięsie wołowym. Serwujemy steki z najlepszej jakości wołowiny. W swojej ofercie mamy steki z polskiej jałówki, steki argentyńskie, irlandzkie. Stekhouse premium. W Ofercie również ryby i owoce morza. Szeroki wybór mocnych alkoholi, duży wybór win z różnych części świata. Pyszne koktajle, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Musisz tu być!

To była pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta , jedzenie genialne a kelner Marcin profesionalista w swoim fachu i przemiły facet polecam!

Dziękujemy, Maciek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Dziękujemy bardzo za wizytę i te miłe słowa. Pozdrawiam w imieniu Beef and Pepper i Marcina :)

Przepyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie! Pan Marcin przesympatyczny i profesjonalny

Dziękujemy, zanetttt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Kierownik, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i te miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy w imieniu Beef and Pepper i Marcina :)

To już drugi raz w tej restauracji i znów nie było zawodu. Świetne steki a dodatkowo pyszna przystawka (kalmary - ciężko o tak dobre❤️.
Wszystkiego dopełnił kelner Marcin, doradził był zainteresowany i bardzo pomocny.
Lubimy takie miejsca, lubimy takich ludzi

Dziękujemy, 939barto
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinie i miłe słowa :) Lubimy jak Goście doceniają naszą prace i nasze starania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy ekipa Beef and Pepper i kelner Marcin.

Zdecydowałem się na wizytę w tym lokalu po przeczytaniu pochlebnych opinii. Kuchnia naprawdę bardzo smaczna, stek podany wspaniale. Deser również z wysokiej półki. Obsługa kelnerska Pana Marcina była bardzo miła jednak odniosłem wrażenie że polecał tylko te najdroższe pozycje z menu. Ogólnie wizyta warta powtórzenia.

1  Dziękujemy, Robert Ł

Dziękujemy bardzo za wizytę i za miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasz personel. Zapraszamy ponownie. :) Każdy z kelnerów u nas poleca to co uważa za słuszne i według niego najsmaczniejsze, Faktycznie Marcin jest zwolennikiem steków argentyńskich i bardzo często je poleca. Inni kelnerzy polecają jałówkę. Jednakże wszystkie nasze steki są warte spróbowania. Do zobaczenia

Pyszne jedzenie, fajny klimat, krótki czas oczekiwania na danie, super obsługa serdeczne pozdrowienia dla Pana Marcina, który jest przesympatyczny i dba o gości.

Dziękujemy, Patrycja H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Kierownik, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i recenzję. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy zespół Beef and Pepper i kelner Marcin :)

Beef and Pepper Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef and Pepper Steak House? Podziel się wrażeniami!