“Najlepszy kelner w mieście”

Beef and Pepper Steak House
Nr 17 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja specjalizująca się w mięsie wołowym. Serwujemy steki z najlepszej jakości wołowiny. W swojej ofercie mamy steki z polskiej jałówki, steki argentyńskie, irlandzkie. Stekhouse premium. W Ofercie również ryby i owoce morza. Szeroki wybór mocnych alkoholi, duży wybór win z różnych części świata. Pyszne koktajle, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Musisz tu być!

Coś niesamowitego. Pan Marcin prawdopodobnie nie ma wad, podobnie jak podawane tu mięso. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Adrian P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinię i miłe słowa. Bardzo lubimy jak Goście doceniają nasze starania i nasz zespół. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper i Kelner Marcin :) Zapraszamy ponownie.

Bez watpienia najlepsze steki w warszawie, mięso najwyższej jakości, super dodatki i przystępne ceny. Do tego super obsługa Modesta - zawsze z uśmiechem, super zorientowany i zawsze podpowie co zamówić i z czym połączyć. Na prawde polecam

Dziękujemy, Łukasz P

Dziękujemy bardzo za opinię i miłe słowa. Bardzo lubimy jak Goście doceniają nasze starania i nasz zespół. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper i Kelner Modest :) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 10 września 2019

Naprawdę wysokiej jakości wołowina, idealne skomponowane składniki i ilości, przemiła atmosfera oraz naprawdę dobrze wykfalifikowana obsługa ( obsługiwał nas Pan Marcin)

Dziękujemy, Natalia Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i miłe słowa. Bardzo lubimy jak Goście doceniają nasze starania i pracę naszego zespołu. Jest nam niezmiernie miło czytać takie recenzje. Zapraszamy ponownie i miłego popołudnia. Pozdrawiamy ekipa Beef and Pepper i Kelner Marcin :)

Zrecenzowano 9 września 2019

Wpadłem przejazdem do Wawy. Miejsce wybrałem przypadkowo. Aby wejść zachęcał wystrój oraz muzyka (chociaż odrobinę za głośna). Zamówiłem burgera - świetny sos, jeden z lepszych jaki jadlem. Obsługa profesjonalna i miła - pozdrowienia dla Marcina. Zasadniczo lokal na tak

Dziękujemy, Pulkownik-As
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę i miłą recenzję. Lubimy jak Goście doceniają nasze starania i pracę naszego zespołu. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper i kelner Marcin.

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo miła obsługa przez Pana Marcina. Pełen profesjonalizm. Polecam te miejsce na wszelkiego typu okazje.

Dziękujemy, Patryk W

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i recenzję. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy zespół Beef and Pepper i kelner Marcin :)

Beef and Pepper Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef and Pepper Steak House? Podziel się wrażeniami!