Warszawa

“Recenzja mecz”

Beef and Pepper Steak House
Nr 16 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja specjalizująca się w mięsie wołowym. Serwujemy steki z najlepszej jakości wołowiny. W swojej ofercie mamy steki z polskiej jałówki, steki argentyńskie, irlandzkie. Stekhouse premium. W Ofercie również ryby i owoce morza. Szeroki wybór mocnych alkoholi, duży wybór win z różnych części świata. Pyszne koktajle, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Musisz tu być!
Zrecenzowano 9 września 2019

Wpadłem przejazdem do Wawy. Miejsce wybrałem przypadkowo. Aby wejść zachęcał wystrój oraz muzyka (chociaż odrobinę za głośna). Zamówiłem burgera - świetny sos, jeden z lepszych jaki jadlem. Obsługa profesjonalna i miła - pozdrowienia dla Marcina. Zasadniczo lokal na tak

Dziękujemy, Pulkownik-As
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę i miłą recenzję. Lubimy jak Goście doceniają nasze starania i pracę naszego zespołu. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper i kelner Marcin.

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo miła obsługa przez Pana Marcina. Pełen profesjonalizm. Polecam te miejsce na wszelkiego typu okazje.

Dziękujemy, Patryk W

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i recenzję. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy zespół Beef and Pepper i kelner Marcin :)

Zrecenzowano 8 września 2019

Pan Marcin był naszym przewodnikiem po menu oraz przynosił nam przepyszne steki, przystawki oraz desery. Każde polecenie Pana Marcina było w punkt. Bylo pysznie więc brawa dla kucharzy oraz selekcjonera mięs. Niewątpliwie fantastyczne wrażenie jakie mamy po wizycie w beef and pepper potęguje profesjonalna i miła obsługa Pana Marcina. Dziękujemy i napewno wrócimy:)

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę i miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają nasze starania i pracę naszego personelu. Zapraszamy ponownie. Udanego popołudnia życzy załoga Beef and Pepper i Marcin :)

Zrecenzowano 8 września 2019

Świetne miejsce. Super smaczne jedzenie - beef i burger. Kulka czekoladowa z niespodzianką na deser - wyśmienita. Agata - kelnerka, spisała się znakomicie - miła i troskliwa polecam serdecznie i miejsce i obsługę

Dziękujemy, HarleyRobert

Bardzo dziękujemy za opinię i miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania. Zapraszamy ponownie, udanego popołudnia. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper z Agatą :)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia,stylowa i z klasa,obsluga bardzo mila i pomocna i najlepsze steki i hamburgery w Warszawie.We wtorki muzyka na zywo.Dobra lokalizacja i nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu.Jak dka mnie,to same plusy.Polecam z calego serca.

1  Dziękujemy, Lena O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziękujemy za odwiedziny oraz miłe słowa. Cieszymy się jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania. Zapraszamy ponownie. Bardzo miło czytać, że serwujemy najlepsze steki w i burgery w Warszawie. Zapraszamy na muzykę na żywo we wtorek. :) Miłego Popołudnia

Beef and Pepper Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef and Pepper Steak House? Podziel się wrażeniami!