“Lunch”

Beef and Pepper Steak House
Nr 17 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja specjalizująca się w mięsie wołowym. Serwujemy steki z najlepszej jakości wołowiny. W swojej ofercie mamy steki z polskiej jałówki, steki argentyńskie, irlandzkie. Stekhouse premium. W Ofercie również ryby i owoce morza. Szeroki wybór mocnych alkoholi, duży wybór win z różnych części świata. Pyszne koktajle, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Musisz tu być!
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo miła obsługa przez Pana Marcina. Pełen profesjonalizm. Polecam te miejsce na wszelkiego typu okazje.

Dziękujemy, Patryk W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i recenzję. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania! Pozdrawiamy zespół Beef and Pepper i kelner Marcin :)

Zrecenzowano 8 września 2019

Pan Marcin był naszym przewodnikiem po menu oraz przynosił nam przepyszne steki, przystawki oraz desery. Każde polecenie Pana Marcina było w punkt. Bylo pysznie więc brawa dla kucharzy oraz selekcjonera mięs. Niewątpliwie fantastyczne wrażenie jakie mamy po wizycie w beef and pepper potęguje profesjonalna i miła obsługa Pana Marcina. Dziękujemy i napewno wrócimy:)

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy bardzo za ocenę i miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają nasze starania i pracę naszego personelu. Zapraszamy ponownie. Udanego popołudnia życzy załoga Beef and Pepper i Marcin :)

Zrecenzowano 8 września 2019

Świetne miejsce. Super smaczne jedzenie - beef i burger. Kulka czekoladowa z niespodzianką na deser - wyśmienita. Agata - kelnerka, spisała się znakomicie - miła i troskliwa polecam serdecznie i miejsce i obsługę

Dziękujemy, HarleyRobert

Bardzo dziękujemy za opinię i miłe słowa. Lubimy jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania. Zapraszamy ponownie, udanego popołudnia. Pozdrawiamy załoga Beef and Pepper z Agatą :)

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia,stylowa i z klasa,obsluga bardzo mila i pomocna i najlepsze steki i hamburgery w Warszawie.We wtorki muzyka na zywo.Dobra lokalizacja i nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu.Jak dka mnie,to same plusy.Polecam z calego serca.

1  Dziękujemy, solena969
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrW3999, Właściciel, Beef and Pepper Steak HouseOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziękujemy za odwiedziny oraz miłe słowa. Cieszymy się jak Goście doceniają naszą pracę i nasze starania. Zapraszamy ponownie. Bardzo miło czytać, że serwujemy najlepsze steki w i burgery w Warszawie. Zapraszamy na muzykę na żywo we wtorek. :) Miłego Popołudnia

Zrecenzowano 6 września 2019

Pomimo bardzo miłej i pomocnej obsługi, a także dobrej lokalizacji nie jestem usatysfakcjonowany. Znikomy wybór piwa i wysokie ceny mocno nas zdziwiły, szczególnie, że konkurencja ma bardziej przyjazną ofertę.

Bogactwo wyboru w menu jest olbrzymie, ale ceny są absurdalne - w Lizbonie zapłaciłem podobnie z tym, że od razu w zestawie miałem 2 dodatki, a mięso było wyeksponowane i lepiej przygotowane. Zamówiłem medium a dostałem coś bliżej well done i już troszkę zdążyło wystygnąć.

Do cen można śmiało doliczyć co najmniej po 10 złotych, tyle kosztują pojedyncze dodatki.
Restauracja dobra, ale ogólnie jestem zawiedziony ponieważ, za podobną cenę nawet w Londynie jestem w stanie zjeść lepiej i ładniej.

Dziękujemy, Rejsowitch

Dziękujemy za odwiedziny oraz szczere słowa, przykro nam, że nie został Pan usatysfakcjonowany w 100%. Cieszymy się, że docenia Pan nasz personel. Każda opinia naszych Gości jest dla nas bardzo ważna i do każdej uwagi oraz sugestii podchodzimy poważnie. Mamy bardzo szeroko zaopatrzony bar z alkoholami oraz wina z różnych stron świata (jak to powiadają, nie można mieć wszystkiego)-jeżeli chodzi o piwa w swojej ofercie posiadamy polskie piwa, z kija mamy Perłę Export, natomiast butelkowe to 6 rodzajów: West Coast IPA, Double IPA, Pszeniczne, Stout, Porter oraz Mastne, dla jednych to dużo dla innych nadal mało. :( Przykro nam, że nie trafiliśmy w Pana gusta. Jakie piwo Pan preferuje?

Ceny w naszej karcie menu są adekwatne do jakości serwowanych potraw. Dania robimy ze starannie dobranych składników, nie oszczędzamy na produktach, dlatego ceny w naszej restauracji są delikatnie wyższe niż u konkurencji. P.s u "konkurencji" jak to Pan nazywa, serwują steki wołowe, natomiast my serwujemy steki wołowe z mięsa, które jest sezonowane i selekcjonowane odpowiednio i przez odpowiedni czas-dlatego nasza oferta różni się cenowo. Restauracje, które są w bliskiej okolicy, my nie traktujemy jako konkurencję- ze wszystkimi żyjemy w zgodzie i dobrych relacjach.

Nie będziemy odnosić się do Lizbony, czy też Londynu... Jesteśmy w Warszawie, więc ciężko porównywać.
Zawsze warto na bieżąco rozwiązywać problemy w restauracji z obsługą i zwracać uwagę jeżeli stopień wysmażenia się nie zgadza, jest to mięso a proszę uwierzyć każdy kawałek mięsa wołowego potrafi być inny. Zapewniam Pana, że wymienilibyśmy na nowy stek, zadowolenie naszych Gości stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Szkoda, że nie dał Pan znać dla obsługi- że stopień jest nieodpowiedni czy, że mięso jest chłodne.

Jeżeli jest Pan jeszcze w Warszawie, serdecznie zapraszamy Pana do nas. Chcemy by wyszedł Pan od nas w 100% zadowolony. Postaramy się by tym razem Pana nie zawieść. Proszę wcześniej napisać do nas, przygotujemy niespodziankę. Serdecznie pozdrawiamy i liczymy na kolejne odwiedziny i, że tym razem otrzymamy od Pana 5 gwiazdek. Udanego popołudnia.

Beef and Pepper Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef and Pepper Steak House? Podziel się wrażeniami!