“Polecam”
Hoppiness Beer & Food — recenzja

Hoppiness Beer & Food
Zamów online
Nr 5 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Hoppiness to miejsce znajdujące się w samym centrum Warszawy przy ulicy Chmielnej z niepowtarzalną atmosferą gdzie można napić się dobrego piwa i zjeść dania przygotowywane z piwem. W lokalu piwa serwowane są z 12 nalewaków. Na sześciu zawsze znajduje się piwo z Pracowni Piwa - browaru, który objął patronat nad Hoppiness, na pozostałych sześciu znajdują się polskie oraz zagraniczne piwa rzemieślnicze. Dostępne są również piwa butelkowe. Za menu odpowiada znany z Top Chef Marcin Jabłoński. W menu mozna znaleźć burgery (do wyboru: klasyczny, z bekonem, z kaszanką oraz z łososiem), kanapki na ciepło z porcją sałaty oraz frytkami (do wyboru: pulled pork, z łososiem i trzy sery), a także makarony (wegetariański, z kurczakiem, z krewetkami) i dania główne (karkówka, żeberka, pieczony łosoś). Specjalnością lokalu są lody piwne.
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce - smaczne piwa kraftowe. Wrapy smaczne, frytki bardzo dobre (idealnie jako przekąska do krafta). Popularność od razu jest widoczna po ilości wolnych miejsc - które już późnym popołudniem są ograniczone. Warto wcześniej zarezerwować miejsce.

Dziękujemy, lets_try_out

Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Choć często miejsce jest bardzo zatłoczone znajdziesz tu wyśmienite kraftowe piwa i chyba codziennie inne.

Dziękujemy, cihy321
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery wiecej niz przyzwoite, swietny wybor piwa kraftowego, super lokal i jego lokalizacja. Polecam

Dziękujemy, Kamil W
Zrecenzowano 16 marca 2019

Wpadliśmy tam dość późno, na kilka kiwnięć ogonem przed zamknięciem. Mimo tego zostaliśmy obsłużeni, dostaliśmy zamówienie.
Chłopaki byli już zmęczeni ale trzymali fason, bardzo mi się to podobało. A nie mieli lekko...zwłaszcza z osobnikiem, który dawno przekroczył limit alkoholu, który powinien wypić.
Takie miejsca to skarb, gdzie mimo chęci zamykania, dają szansę kilu spragnionym panom :)

1  Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, szybka i sympatyczna obsługa. Zamówiliśmy burgera, który był bardzo dobry i quesadille, która była przeciętna. W związku z tym, że wybraliśmy to miejsce że względu na piwo, nie na jedzenie wyszliśmy zadowoleni.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anna R

Hoppiness Beer & Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hoppiness Beer & Food? Podziel się wrażeniami!