“Bardzo miło. ”
Przegryz — recenzja

Przegryz
Nr 436 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Śródmieście Południowe

Smacznie oraz przyjemnie. W lecie bardzo fajny ogródek na zewnątrz. W karcie częste zmiany i sezonowe dania. Miejsce przyjazne dla psiaków i posiada specjalne menu i miski z woda. Duża piątka za to!

Dziękujemy, szymonspox

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na desery od zawsze chodziłam tam i nie zmienię zdania. Zawsze są przepyszne aż palce lizać. Tęsknię za nimi każdego dnia.

Dziękujemy, paulinapM6444RD
Zrecenzowano 13 maja 2019

Jestem bardziej niż rozczarowana tym miejscem, a przede wszystkim obsługą składającą się z 3 pań, które od wejścia do lokalu traktowały mnie jak intruza. Zamówiłam kieliszek białego wina stołowego, które okazało się być lekko zepsute. Na serio?

Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Badzo polecam danie z fasolą i boczniakami(bardzo oszczedna porcja)prosilam też kelnerke by danie było bez śliwki,niestety danie dostałam z śliwką.Kurczak z jarmużem .

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 259marikaa
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

PRZEGRYZ to kultowe miejsce na Ul.Mokotowskiej można tu spotkać wielu celebtytów.Koniecznie zamów tu pierogi ruskie i sałatke z boczniakami.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 321brunok

Przegryz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Przegryz? Podziel się wrażeniami!