Warszawa

“Bardzo polecam lecz warto zadzwonić żeby zrobić rezerwacje.”
River Cafe — recenzja

River Cafe
Nr 849 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pizza robiona przez włoskiego pizzera była pyszna. Opieka nad klientem godna polecenia i dużo menadżerów mogło by się nauczyć od 'staff-u' w Café River.

Dziękujemy, wimmery

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Warszawy! Pyszne jedzenie i drinki! Przemiła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Paula L
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Restauracja wyglada w miarę ładnie. Widok z okna psuły brudne oka w ptasich odchodach. Stoliki dwuosobowe są za małe, gdyby nie prośba o zdjęcie ozdób ze stolika to jedyną opcją zostane jedzenie na kolanach. Jedzenie dość przeciętne. Cena zdecydowanie za wysoka jak za taki standard potraw. Dobre drinki ratowały sytuacje. Myśle ze nie wrócimy.

Dziękujemy, Dorota R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_River_Cafe, Kierownik, River CafeOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za przesłanie opinii, każda opinia jest dla nas ważna.

Widok z okna - Szanowna Pani okna myte są codziennie rano i niestety nie mamy wpływu na zwierzęta które nas otaczają, są tego plusy i minusy. Plusem jest ładny widok na dziki brzeg Wisły, latające ptaki, pływające kaczki, minusem zaś to co Pani napisała. Przykro nam, ale nie ma możliwości czyszczenia szyb w ciągu dnia.

Stoliki dwuosobowe za małe - Proszę powiedzieć czy ktoś z obsługi nie chciał zabrać ozdób, żeby zrobić Państwu miejsce? Czy z tego powodu mieli Państwo nieprzyjemności?

Cena za wysoka - wszystkie dania są przygotowane z wysokiej jakości składników, dostawy są codziennie, wszystkie potrawy i dodatki przygotowywane są na bieżąco - z tego wynikają ceny.

Jedzenie dość przeciętne - Nasi kelnerzy zawsze pytają, czy wszystko gościom odpowiada w trakcie wizyty. Przykro nam, że nie sprostaliśmy Państwa wymaganiom, ale szkoda, że nie zaznaczyli Państwo tego na miejscu. Proszę powiedzieć co dokładnie Państwu nie odpowiadało?

Dobre cocktaile - dziękujemy za dobre słowo :)

Prosimy o odpowiedź pod adresem mailowym: manager@rivercafe.pl, w celu wyjaśnienia sytuacji. Jest to dla nas ważne, ponieważ codziennie przykładamy szczególną uwagę aby dania oraz napoje były na jak najwyższym poziomie.

Zrecenzowano 11 lipca 2019

Świetne jedzenie i drinki !
Myślę że przekąski na początek następnym razem zamówimy w formie szwedzkiego baru co sprzyja integracji ... i można posiedzieć przy barze.
Będziemy polecać i skorzystamy w przyszłości z tej lokalizaji

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, Greatdrinks
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_River_Cafe, Kierownik, River CafeOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy bardzo za dobre słowo.

Do zobaczenia przy innej okazji :)

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Nie polecam tego miejsca na kolacje biznesowa. Mimo ze bylismy umowni na menu, panowal chaos.
Brakowalo jednego nakrycia, chociaz rezerwacja byla wczesniej potwierdzona. Obsluga na bardzo niskim poziomie jak na takie ceny.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
1  Dziękujemy, Roam54392173099

River Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w River Cafe? Podziel się wrażeniami!