“Bardzo długi czas oczekiwania!”
River Cafe — recenzja

River Cafe
Nr 944 wśród 3 323 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam jeśli ktoś lubi czekać ponad 40 minut na dwa burgery z frytkami. Lokal był prawie pusty, mimo to obsługa kazała nam dosyć długo czekać na nasze zamówienie.

Burger smaczny, widok na Wiśle również uroczy.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, andrewnawara
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł Z, Kierownik, River CafeOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Dzień dobry,

Przykro nam ale pomyliła Pani restauracje. Dwa tygodnie temu nasza restauracja z uwagi na eventy była nieczynna, no i nie serwujemy frytek. Zapewne chodziło Pani o "The River", a nie o River Cafe, w związku z tym prosimy o usunięcie powyższej opinii.

Jednocześnie zapraszamy do nas od nowego sezonu (1.05.2018).

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół River Cafe

Zrecenzowano 14 września 2018

Organizowałam event w River Cafe i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie bardzo dobre, miejsce nowoczene, nietypowe, z pięknym widokiem na Warszawę. Bawiliśmy się przednio ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zofiufka
Zrecenzowano 21 października 2017

Miałam okazję uczestniczyć w imprezie zamkniętej w tym lokalu. Przepyszne napoje, wyśmienita karkówka z grilla i przesympatyczny barman ;) Miejsce naprawdę godne uwagi :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, maatra
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Wybraliśmy sie ostatnio na Bulwary nadwiślańskie, ktore stały sie nowa wizytówka stolicy. I nad brzegiem Wisły, na wysokości Fontann zobaczyliśmy przycumowaną barkę, a w niej restauracje. Dzien letni, słoneczny, coz trzeba wiecej niz jeszcze posiłek na świeżym powietrzu z widokiem na rzekę. I to była dobra decyzja. Dodam jeszcze słowo o obsłudze - mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy i w ogole do pracy. Duzy ukłon dla Was Kelnerki i Kelnerzy! Tak trzymajcie!

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Jola52
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Fajny pomysł na lokal, szczególnie przy pięknej pogodzie, chociaż można się tu też schronić przed deszczem. Ciekawe menu - rzadko można spróbować takich ryb jak kurek czerwony, czy zębacz. Marynowany fenkuł nie przypadł mi do gustu, za to mus z topinamburu - bardzo. Moje danie było ciekawe i niecodziennie, ale chyba wolałabym, żeby było pyszne. Raczej już do niego nie wrócę. Ogólnie brakuje mi oceny pomiędzy "b.dobre", która jest na wyrost, a "średnie", która jest krzywdząca. Było fajnie, ale głównie za sprawą pięknego widoku na rzekę.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Nika1979

River Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w River Cafe? Podziel się wrażeniami!